fbpx

Dream Travel - туроператор

DREAM TRAVEL (ДРІМ ТРЕВЕЛ)- надійний туроператор, що працює на туристичному ринку з 2005 року. Компанія працює з прямими партнерами в 35-ти країнах світу, що дозволяє пропонувати найбільш вигідні умови та ціни і максимальний сервіс в країні перебування.

В роботі з попередньою бухгалтерською програмою почались проблеми: в мережі вона працювала повільно, при установці під сучасні операційні системи виникали складнощі, її технічна підтримка зупинилась, для заповнення звітності потрібно було окремо встановлювати додаткові оновлення і загалом, вона морально застаріла. Все це змусило задуматись про пошук альтернативи. До того ж, настав момент заміни сервера.

Знайомий технічний фахівець рекомендував нам бухгалтерський сервіс БУККІПЕР. Вибір був такий: переучуватися на нову версію 1С та апгрейдити/міняти сервер і робочі станції, або переучуватись на Буккіпер і більше не мати проблем з доступом до мережі і швидкістю. Ми обрали БУККІПЕР і в цілому — задоволені.

В нашій діяльності важливо оперативно вести облік туристичних послуг з можливістю працювати дистанційно, віддалено. Тому в БУККІПЕР подобається те, що працювати можна не тільки всередині офісу: наші менеджери віддалено виписують рахунки та акти, навіть перебуваючи у клієнта. Радує швидкість роботи, навіть на слабкій техніці.

Чекаємо оновлень за операціями імпорту послуг з актом, а також інтеграції з системами документообігу.

Юлія, бухгалтер

Реєструйтесь і користуйтесь перший місяць без оплати!


Сайт клиента
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам