fbpx

ІНД'ЗАХИСТ - виробник і постачальник страхувального спорядження при виконанні робіт на висоті.

ІНД'ЗАХІСТ ТОВ - виробник страхувального спорядження та високоякісних шнурів для висотних робіт і альпінізму.

ТОВ ІНД'ЗАХИСТ — виробник і продавець власних моделей страхувального спорядження та високоякісних шнурів і мотузок для висотних робіт і альпінізму. На ринку вже більш ніж 15 років, з 2002 року. Вузька спеціалізація дозволяє сконцентруватися на вирішенні завдань будь-якої складності для безпечного виконання висотних робіт. Є власний інтернет-магазин, де можна придбати спорядження, захисне робоче взуття та інші товари.

Для нашого обліку важливі швидкість роботи бухгалтерської програми, її безпека та мобільність. Раніше облік вели в 1С:7.7. Але потребу у віддаленому доступі до бухгалтерської програми можна було вирішити тільки за наявності видаленого серверу. Також через припинення технічної підтримки доводилось постійно оновлювати звітність. Через це відчували необхідність перейти на більш сучасну та зручну бухгалтерію.

За рекомендацією технічного спеціаліста спробували вести облік в БУККІПЕР. Однією з переваг, яка стала вирішуючим фактором для остаточного переходу до БУККІПЕР — це можливість поділу прав доступу до програми.

Подобається частота виходу оновлень і те, що функціонал змінюється під потреби користувачів. Для наших потреб на друковані форми накладних та рахунків додали рядки для кодів УКТ ЗЕД.
Хотілося б мати можливість додавати власні поля в характеристики контрагентів і ТМЦ та самостійно будувати звіти за власними даними.

Ігор, директор

Реєструйтесь і користуйтесь перший місяць без оплати!


Сайт клиента
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам