fbpx

Кафедра економіко-математичного моделювання Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича

Програма для навчання студентів кафедри ЕММ Черівецького університету

Кафедра економіко-математичного моделювання Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича вже 18 років навчає та випускає фахівців з ІТ-технологій і моделювання в економіці та бізнесі, а також працює в плані підготовки навчально-методичного забезпечення та наукових публікацій.

Світ швидко змінюється, а з ним ще скоріше розвиваються технології для управління бізнесу. Ми з викладачами кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету намагаємося тримати руку на пульсі змін, і викладати студентам матеріали на базі найсучасніших світових та вітчизняних рішень.

Так, в 2019 році почали працювати над розширенням технічної бази для вивчення студентами дисциплін «Інформаційні системи та технології в управлінні» та «Інформаційні системи та технології в обліку та аудиті». І зупинились на вітчизняній розробці — бухгалтерському сервісі BookKeeper, який працює через інтернет.

Разом зі співробітниками компанії БукКіпер розробили методичні посібники, і вже в 2020 році зі студентами почали працювати в новій програмі.

Ніхто не міг уявити, наскільки це рішення буду вчасним. Після того як оголосили про карантин, перший тиждень ми чекали, коли знов розпочнуться заняття і планували відпрацьовувати по суботах. Але, коли зрозуміли, що ця ситуація затягнеться надовго, весь університет перейшов на дистанційну форму навчання — онлайн.

Те, що в навчальному матеріалі ми запланували вивчення дисциплін саме на базі онлайн-системи, суттєво спростило навчальний процес. Якби ми і далі працювали на базі десктопних програм (1С, Акцент), які потрібно встановлювати на комп’ютер, не впевнені, що всі студенти вчасно б захистили свої лабораторні практичні роботи. Як завжди буває в роботі зі студентами, хтось не зміг би з першого разу встановити програму, у когось виникли б складнощі її налаштувати, а у когось взагалі може «злетіти» Windows з усіма встановленими програмами, а отже і з виконаними лабораторними роботами.

А так — студенти навчаються в БукКіпер онлайн. Тим більше, що для роботи в BookKeeper не обов’язково мати потужний комп’ютер або ноутбук. Програму підтримують і популярні у студентів планшети.

Молодь радіє тому, що може вивчати дисципліну будь-де із будь-якого комп’ютера, до того ж програма не потребує місця в пам’яті техніки. Студенти кажуть, що для них БукКіпер зрозумілий у користуванні і має зручний україномовний інтерфейс, легко все знаходити і труднощів в роботі не виникає.

Використовуючи сервіс Google Meet у форматі відео-конференції студенти мають можливість як отримувати пояснення щодо нової лабораторної роботи, так і захищати вже виконані практичні завдання.

Лариса, к. е. н., асистент кафедри ЕММ

Реєструйтесь в BookKeeper і користуйтесь програмою перший місяць без оплати!


Сайт клиента
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам