fbpx

Центр первинної медико-санітарної допомоги Біляївський район, Одеська обл.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Біляївський район

До реорганізації центру ми вели облік в «Бріз». Перехід на нову бухгалтерську програму був викликаний переходом на комерційний план рахунків 291. А ціну, яку виставили розробники на обслуговування «Бріз» нам, як неприбутковій організації, посилити було важко.

Переглянули безліч програм, пропозицій було багато. Зупинилися на БукКіпер, в першу чергу тому, щоб працювати в цій програмі, не потрібно було вичитувати інструкції, не потрібно довго розбиратися в структурі програми. BookKeeper проста у використанні, має простий зрозумілий інтерфейс.

У нас глибока аналітика запасів і матеріалів. А основних засобів, наприклад, більше 3000 найменувань. І запаси і необоротні активи використовуються в різних амбулаторіях і лабораторіях. У БукКіпер ведемо облік ТМЦ в розрізі складів, а також в розрізі груп об'єктів обліку.

Плюсом також є, що в програмі можна налаштувати права доступу працівників до бази. Ми для двох своїх співробітників відкрили одну окрему роль доступу тільки до операцій з обліку ТМЦ. Через неї вони проводять операції з запасами, а до документів інших розділів доступу не мають.

Зарплата у нас дуже складна: з надбавками, з профспілковими нарахуваннями. БукКіпер не має всього потрібного функціоналу для обліку нашої зарплати, тому ці операції ведемо в іншій програмі. Так, це не завжди зручно, але повноцінного і не дуже дорогого в обслуговуванні рішення автоматизації всього обліку для нашої галузі поки немає ні у кого.

Отримуємо фінансування від громад, місцевих та бюджетних фондів. Ці операції BookKeeper дозволяє проводити. Кожен спонсор має свій окремий бланк для звітування, тож ці документи складаємо вручну. А в програмі автоматично заповнюємо Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та інші звіти.

Олена, головний бухгалтерАдрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам