fbpx

Видавати чи не видавати: захищені ключі ЕП від ДФС

захищені ключі ЕП від ДФС БукКіпер

Все почалося 23 липня 2019 року, коли на сайті Кваліфікованого надавача електронних послуг ІДД ДФС з’явилось повідомлення, що з 01.08.2019 року АЦСК ІДД ДФС надаватиме електронні довірчі послуги тільки на захищених носіях інформації (токенах). Одночасно ключі, згенеровані на незахищеному носії, можна буде використовувати до закінчення строку їх дії.

В цьому ж повідомленні вказувалося, що з 23 липня почали діяти нові документи для отримання ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС.

Ситуація викликала обурення серед власників бізнесу. Зокрема, електронна Петиція на сайті Президента про Скасування для всього бізнесу обов’язкового використання Е-токенів і досі збирає підписи. Петицію можна підписати тут.

26 липня з тексту новини прибрали інформацію про те, що АЦСК ІДД ДФС видаватиме виключно захищені ключі ЕП. Всю новину від ДФС можна прочитати тут.

29 липня податківці повідомили, що АЦСК ІДД ДФС та суб’єкти господарювання, які надають електронні довірчі послуги, не можуть задовольнити попит на захищені носії ключової інформації. Тому АЦСК ІДД ДФС, як і раніше, надаватиме електронні довірчі послуги без обов'язкової генерації особистих ключів на токенах.

Нагадаємо, що захищені носії ключової інформації зобов’язані використовувати:

  • нотаріуси;
  • державні реєстратори;
  • органи державної влади, місцевого самоврядування;
  • підприємства державної форми власності.

Незалежно від того, якими ключами ви користуєтесь, всі електронні звіти, складені в бухгалтерському сервісі БукКіпер, можливо підписати і подати до ДФС.

Система БукКіпер передбачає автоматичне заповнення всіх фіскальних звітів на основі проведених операцій та документів.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє працювати в системі як досвідченим бухгалтерам, так і власникам бізнесу.

Робота в бухгалтерії БукКіпер можлива з будь-якого сучасного пристрою (ноутбук, планшет, смартфон) з підключенням до мережі інтернет. База даних зберігається в хмарному сховищі Microsoft з декількома рівнями захисту.

Завдяки інтеграції із програмою подання звітності Соната, можливе миттєве подання ваших звітів із бухгалтерської програми БукКіпер.

Реєструйтесь та отримуйте місяць безкоштовного тест-драйву БукКіпер!

Статьи по теме

Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
З 1 жовтня 2020 року кожен заявник на кешбек, ідентифікуючи себе через електронний кабінет, фактично даватиме згоду, що податкова перевірятиме і його.
Прибуткова діяльність неприбуткової організації таємниці реальності і облік в БукКіпер
Прибуткова діяльність неприбуткової організації: таємниці реальності
ПКУ дає зелене світло неприбутковим організаціям на отримання прибутків. Щоб отримувати доходи та не сплачувати податок на прибуток потрібно виконати законодавчі вимоги.
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Процес переходу бухгалтерії з іншого продукту в БукКіпер не займає багато часу. В сервісі реалізовано механізм імпорту існуючої бази контрагентів і об’єктів обліку та внесення початкових залишків з інших програм. Для всіх користувачів працює безкоштовна служба підтримки.
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам