fbpx

На всіх бухгалтерів очікує вдалий місяць!

На всіх бухгалтерів, які ведуть облік в БукКіпер, очікує вдалий місяць!

У листопаді всі бухгалтера, які ведуть облік в бухгалтерській програмі BookKeeper, вчасно подадуть електронну звітність і отримають винагороду за якісну працю.

Овен — впевненість і рішучість

Через свою непохитну впевненість у власній правоті Овни нерідко роблять помилки. У листопаді рекомендуємо трохи приборкати свій запал, складаючи ПДВ-звітність. Але зворотною стороною вашої наполегливості є вміння виходити переможцями практично в кожній суперечці, навіть якщо вашим опонентом виступає начальник або інспектор податкової служби. Це обіцяє швидке просування по кар'єрних сходах і збільшення доходів.

Тілець — практичність і надійність

Представники цього знаку будуть дивуватися, чому все так гладко виходить: водії без помилок заповнюють дорожні листи, а менеджери вчаснонадають документи? Все тому що Місяць для Тельців вишикувався так, що баланси самі складаються, а сумлінна праця винагороджується у двократному розмірі. Тому не покладаючи зусиль, проявляйте ініціативу. Але з ПДВ все ж таки уважніше.

Близнюки — адаптивність і гнучкість

Цьому знаку в листопаді нарешті випаде можливість втілити в життя сміливі ідеї. Навіть найризикованіші ваші пропозиції — перейти в хмарний облік БукКіпер або на електронний документооборот — підтримають керівництво та інвестори. Пам‘ятайте, на цьому терені до успіху та щедрої винагороди веде ваша комунікабельність.

Рак — цілеспрямованість та відповідальність

Візитна картка Рака — неймовірна працездатність і яскраво виражене почуття відповідальності. Такий бухгалтер не покине свого робочого місця, якщо ось-ось настане час здавати в податкову електронну звітність, а дебет з кредитом ще не зійшовся. Відповідальний Рак займає високу посаду і добре заробляє. Якщо такі досягнення поки ще не про вас, не турбуйтеся. Дуже скоро будьте готові до доручень з боку керівництва — це стане вдалою можливістю проявити свою справжню цінність і отримати гідну нагороду.

Лев — харизматичність та ініціативність

Протягом листопада не виключені штрафи, попередження або дзвінки з податкової. Можливо, доведеться дещо переробляти. Але не варто непокоїтись: ваші природні якості — комунікабельність, оптимізм та креативність дозволять вирішити ситуації з вигодою для вас і компанії.

Діва — працьовитість і розвинуті аналітичні здатності

Поставте в плани на листопад обов’язкове відвідування семінару по податковій звітності. Нові знання вам знадобляться в 2020 році. Можливо, дуже скоро саме вам доведеться складати річну Декларацію з податку на прибуток.

Терези — чесність та дипломатичність

Річна інвентаризація вже на носі! Але з цим впораються Терези. Все перерахують, зважать і перевірять. Сумлінно виконають роботу. Обов’язково за цей відрізок роботи запросіть премію! І будьте певні — ви її заслуговуєте — адже крім вас ніхто так швидко і правильно не зведе залишки на складі.

Скорпіон — наполегливість та винахідливість

Скорпіони характеризуються непохитною наполегливістю. Такий бухгалтер здатний переконати кого завгодно зробити те, що йому потрібно, вдало підшукавши для цього необхідні аргументи. Якщо підзвітна особа допустила помилку при заповненні документа, без сумнівів, Скорпіон змусить переписати його заново. В першій декаді місяць може мати ознаки сірої життєвої смуги, проте, вже напередодні грудня очікуйте на приємні бонуси.

Стрілець — ідеалізм і професійність

Вчасне подання звітності, оперативна підготовка документів та своєчасне нарахування зарплати — це те, що характеризує професійні здібності бухгалтера Стрільця. Вірогідніше в кінці місяця керівництво вас запросить на важливу нараду по вирішенню питань облікової політики компанії. Тож тримайте руку на пульсі змін в автоматизації бухгалтерського обліку та запропонуйте директорам найсучасніші рішення, які зменшать витрати підприємства.

Козерог — дисциплінованість і точність

Козерог рахує завжди: вночі, вдень, в суботу, в кіно, в магазині. Його не збити з точних розрахунків тому, що на першому місці робота, робота і ще раз робота. У Козерога всі цифри вписані в графи та рядки ще до того, як вони з'явилися в реальності. Якщо перед вами поставлять задачу в листопаді зробити річний звіт — ви впорається. І обов’язково попросіть за це підвищення окладу!

Водолій — оригінальність і незалежність

Непрості взаємини зі світом сухих цифр приведуть Водолія до думки про те, що непогано б поміняти сферу діяльності або хоча б напрямок. Але не всі Водолії захочуть кинути бухгалтерію. І отримавши премію, зрозуміють, що ця робота найпрекрасніша.

Риби — розвинута інтуїція та чудова пам'ять

Доброта і чудова пам'ять — відмінні риси Риб. Бухгалтер, народжений під цим знаком, легко заведе розмову як з начальником, так і з податківцем, причому, практично на будь-яку тему. Завдяки прекрасній пам'яті, він навіть вночі швидко згадає суму угоди 3-річної давності або номер рахунку напівзабутого контрагента. Листопад для Риб буде дуже вдалим. Настає ваш зоряний час! За відмінне вирішення складного фінансового завдання ви отримаєте нагороду в несподівано великому розмірі.

Впевнені, що ваш облік в онлайн бухгалтерії БукКіпер буде без помилок!

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам