fbpx

Переваги хмарної бухгалтерської програми BookKeeper

online buhgalteriya bookkeeper

Перед тим як розпочати розробку BookKeeper SaaS, ми дослідили світові сучасні технології, які мають попит у користувачів розвинутих країн. І дійшли висновку, що якісно новий продукт має базуватися на принципах:

 • заощадження часу користувачів;
 • безпека і захищеність даних;
 • зрозумілість інтерфейсу;
 • легкість в роботі;
 • швидке виконання облікових завдань;
 • аналіз фінансових показників бізнесу;
 • відстеження результатів діяльності.

Тому нашою головною метою стало створити онлайн бухгалтерію, яка забезпечуватиме:

 • Автоматизацію бізнес-процесів компанії із швидким виконання рутинних облікових завдань: від виставлення рахунку до обробки вхідної первинної документації. Це дозволить економити час фахівців для складання звітності та вирішення інших важливих задач бухгалтерського обліку, а також зменшить необхідну кількість співробітників та заощадить фінанси підприємства.
 • Можливість формування управлінських звітів з розгорнутою, легкою для розуміння, інформацією. Це задовольнить потреби керівників в контролі за виконанням планів, робіт, кошторисом витрат, фінансовими зобов’язаннями, якістю продукції, використанням ресурсів, аналізі маркетингових заходів, також сприятиме оперативному прийнятті управлінських рішень.
 • Вирішення завдань бухгалтерського, податкового та управлінського обліку відбувається без додаткових витрат, шляхом вторинної обробки даних.

Розміщення BookKeeper в хмарі обґрунтовано статистичними даними:

 • 67% бухгалтерів розвинутих країн віддають перевагу хмарному обліку.
  Пояснюючи тим, що хмарна бухгалтерія спрощує і прискорює співпрацю з клієнтами та підвищує якість послуг.
 • 58% великих компаній цих країн використовують хмарний облік.
  За даними опитування «Бухгалтерський облік на рік вперед, 2018 рік», 45% компаній малого бізнесу, 57% — середнього бізнесу і 58% — великого підприємництва обирають хмарну бухгалтерію замість програмного забезпечення.
  Більш ніж 50% підприємств США вважають за необхідне інтегрувати бухгалтерський облік, виставлення рахунків і оплату в єдине рішення.
 • 83% клієнтів вимагають від бухгалтерів більше, ніж 5 років тому.
  За даними дослідження «Practice of Now», проведеного компанією Sage, 42% клієнтів хочуть, щоб бухгалтери надавали бізнес-консультації. Досягти цього можливо лише шляхом автоматизації бухгалтерського сервісу, який дозволить скоротити час на вирішення трудомістких рутинних задач.
 • 60% британських компаній, які працюють в десктопних програмах, прострочують оплату заборгованостей.

  Вбачаючи причини затримки платежів у запізнім отриманні паперових рахунків, а також застарілому програмному забезпеченні.

На відміну від програмного забезпечення, що встановлюється на комп’ютері, робота в хмарному сервісі дозволяє обробляти облікові дані з будь-якого місця, де є інтернет. Це забезпечує територіальну свободу користувачів і можливість швидко прийняти важливе рішення, навіть в подорожі за кордон.

Безумовна перевага онлайн бухгалтерії полягає в автоматичному оновленні сервісу без будь-яких технічних збоїв в роботі. Ми, як і будь-які інші розробники світових систем, слідкуємо за новинами в законодавстві країни, і всі зміни впроваджуємо в БукКіпер своєчасно. Також, на відміну від десктопного забезпечення, хмарна бухгалтерія BookKeeper інтегрується з управлінськими додатками: CRM, ERP, програмами подання звітності (Соната).

Не останню роль відіграє надійний захист даних користувачів BookKeeper. Інформація зберігається в хмарному сховищі провайдерів, які гарантують безпеку даних на фізичному рівні, захист від DDoS-атак та шифрування трафіку. Ці заходи створюють безпечне середовище для зберігання інформації. (Ми про це писали в матеріалі).

BookKeeper: інноваційні технології для вашого успіху!

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам