fbpx

Експериментальний проект Мінфіну: смартфони замість РРО

смартфони замість РРО БукКіпер

ДФС України включила до Державного реєстру РРО 8 новітніх моделей програмних і програмно-технічних комплексів для реєстрації розрахункових операцій. Перелік моделей було затверджено Наказом МФУ від 26.03.2019 № 121.

Експериментальний проект дозволяє суб’єктам господарювання у сфері торгівлі (в т. ч. інтернет-торгівлі), громадського харчування, через автомати продажу товарів (послуг), купівлі-продажу іноземної валюти, надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу та перевезення пасажирів здійснювати розрахункові операції без застосування касового апарату. Натомість, встановивши на комп’ютер, планшет або смартфон спеціальну програму, проводити розрахунки, генерувати касові чеки та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС.

До переліку новітніх моделей увійшли 7 програмних і програмно-технічних комплексів розробки вітчизняних компаній та система «E-Receipt (е-Чек) електронний чек», створена ДФС. Зокрема, безкоштовну систему E-Receipt, в основі якої покладено принцип обов’язкової онлайн-фіскалізації чеків на сервері ДФС, можна інтегрувати з іншими системами ДФС та бухгалтерськими програмами.

Експеримент триватиме до 31 грудня 2019 року. Всі суб’єкти господарювання за бажанням можуть використати нові моделі. За результатами проекту Мінфін прийматиме рішення щодо моделей, які не зніматимуть з реєстрації та будуть рекомендувати до експлуатації.

Пропонуємо оцінити переваги онлайн системи BookKeeper. Сервіс дозволяє вести бухгалтерський та податковий облік підприємств та підприємців всіх систем оподаткування. В програмі реалізовані наступні розділи: продажі та придбання, надання та отримання послуг, операції ЗЕД, облік запасів та необоротних активів, каса, банк, розрахунки з підзвітними особами та по заробітній платі.

В БукКіпер передбачена взаємодія з дружніми сервісами: ПриватБанк і Соната Завдяки інтеграції з системами ви зможете обмінюватись банківськими документами із клієнт-банком Приват24 для бізнесу, а також подавати до фіскальних служб електронні звіти.

Заповнення регламентованих звітів належної форми здійснюється автоматично — після проведення всіх операцій та розрахунків.

Для користування BokKeeper завантажувати та встановлювати на комп’ютер програми і файли непотрібно — вся робота відбувається онлайн. Вся база даних розміщена на віртуальних серверах компанії Microsoft, що гарантує надійних захист вашої інформації.

Реєструйтесь в БукКіпер та отримуйте місяць безкоштовної роботи!

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам