fbpx

Нам лише рік, але ми вже багато чого досягли!

logo bookkeeper

За 12 місяців плідної праці ми розробили комплексне бухгалтерське рішення, повноцінних аналогів якому не існує на українському ринку!
Сервіс з простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом навіть для користувачів, які не мають фахових знань, забезпечує автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку.

Об’єднавши сили з партнерами, ми інтегрували BookKeeper з клієнт-банком Приват24, а також програмою подання електронної звітності Соната, що дозволило заощадити час наших користувачів на виконання щоденних однотипних завдань. На даний момент в розробці знаходиться ще кілька масштабних інтеграцій з кількома найвідомішими бізнес-платформами.

Ми постійно розвиваємо можливості БукКіпер. В найближчих планах — глибше реалізувати автоматизацію і обробку бізнес процесів компаній (елементи ERP), в тому числі налаштувати в сервісі клієнто-орієнтований підхід (елементи CRM) до ведення бізнесу нашими користувачами.

Щиро вдячні нашим клієнтам, які своїми порадами та зауваженнями і досі допомагають удосконалювати хмарну бухгалтерію. Попереду — ще багато досягнень!

Ваш BookKeeper.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам