fbpx

Облік декількох юросіб в одній базі бухгалтерської програми БукКіпер

Облік декількох юросіб в одній базі бухгалтерської програми БукКіпер

30 серпня в бухгалтерській програмі українського розробника БукКіпер відбувся найбільш значущий реліз за останній рік. Відтепер бухгалтери-аутсорсери та холдинги можуть вести бухгалтерській облік необмеженої кількості організацій та ФОП під одним обліковим записом.

Друга важлива зміна в бухгалтерській програмі стосується налаштування прав доступу користувачів. Для кожного співробітника можна налаштувати власний набір прав до бухгалтерського сервісу BookKeeper. Робітники компаній зможуть створювати, змінювати та переглядати лише ті документи, з якими вони безпосередньо працюють.

Нові можливості сервісу вже доступні як для існуючих клієнтів, так і для нових користувачів.

Для ведення бухгалтерського обліку декількох організацій та ФОП в БукКіпер достатньо лише однієї реєстрації. Кожну нову фірму створюйте в пункті «Налаштування моїх фірм».

Облік декількох юросіб в одній базі бухгалтерської програми БукКіпер

Заповніть реквізити нової фірми.

Зверніть увагу, під потреби кожної фірми можна налаштувати облікову політику.

Зокрема, прибравши з «Необоротні активи» позначку, до меню розділів системи документи з обліку основних засобів не потраплять.

Також можна визначити розділ, де проводитимуться операції по заробітній платі — «Персонал» або «Зарплата». Обидва розділи дозволяють нараховувати й виплачувати зарплату та винагороду за ЦПХ. Але в розділі «Персонал» розрахунки відбуваються автоматично — на підставі договорів і кадрових документів, де вказуються посада, оклад, пільги, а в розділі «Зарплата» всі операції проводяться в ручному режимі.

Облік декількох юросіб в одній базі бухгалтерської програми БукКіпер

Всі проведені документи кожної фірми зберігаються окремо у базі відповідної компанії. Працюючи з документами однієї бази, документи іншої бази вам не заважатимуть. При складанні звітів окремої організації, БукКіпер враховує лише ті розрахунки та документи, які проведені у базі цієї фірми.

Невдовзі буде реалізована функція створення спільних для всіх баз елементів: об’єктів обліку, контрагентів, посад та інших елементів довідників.

Ще одна приємна новина стосується вартості ліцензії на кожну додаткову фірму, яка складає 220 гривень на місяць. Вартість ліцензії основної фірми не змінилась — 295 гривень.

Налаштування прав доступу користувачів до бухгалтерської програми

Крім основного логіну з правами адміністратора, який створюється автоматично при реєстрації в бухгалтерському сервісі, ми додали нові ролі з власними правами доступу до операцій системи.

Зокрема:

  • Бухгалтер — може складати та проводити документи розділів «Необоротні активи», «Бухгалтерія», формувати статутний капітал, відображати курсові різниці, розраховувати податки;
  • Бухгалтер з обліку ТМЦ — має доступ до розділу «Запаси», може проводити інвентаризацію, списувати нестачі, оприбутковувати готову продукцію;
  • Бухгалтер по персоналу — має доступ до розділів «Персонал» і «Заробітна плата», може складати кадрові документи, розраховувати, виплачувати зарплату та винагороду за договорами ЦПХ;
  • Менеджер з продажу — може складати та проводити документи розділу «Продажі», працювати з базою контрагентів, об’єктами обліку;
  • Менеджер з закупівель — може складати та проводити документи розділу «Придбання»;
  • Регламентована звітність — може складати й подавати регламентовані звіти до ДФС, ПФ, органів статистики;
  • Повний доступ — може створювати, проводити, видаляти всі документи та елементи бази. Не має права створювати нові фірми, логіни, налаштовувати права;
  • Тільки перегляд — може лише переглядати всі операції та документи бази;
  • Доступ заборонено.

Кожному працівнику вашої компанії можна створити власний логін з окремим паролем і налаштувати права доступу до елементів бази.

Нові логіни створює адміністратор в «Налаштування моєї фірми» в закладці «Логіни».

Облік декількох юросіб в одній базі бухгалтерської програми БукКіпер

Завдяки тому, що кожному логіну можна налаштувати як одну, так і декілька ролей, працівники вашої фірми матимуть доступ лише до тих операцій, з якими вони працюють.

Вартість кожного нового логіну, крім адміністратора, складає 50 гривень на місяць.

Бухгалтерський сервіс онлайн БукКіпер дозволяє вести облік і складати звітність підприємств, підприємців всіх систем оподаткування та неприбуткових організацій. Кожен фіскальний звіт можливо подати за допомогою програми Соната, яку інтегровано з бухгалтерською програмою. Або зберегти у форматі xml та подати будь-яким іншим способом.

Система розвивається, релізи виходять двічі на місяць. Корисні поради клієнтів завжди втілюються в нові можливості бухгалтерської програми.

Реєструйтесь та ведіть облік разом з BookKeeper!

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам