fbpx

ПриватБанк запустив нового бота «POS-термінали ПриватБанку»

ПриватБанк запустив нового бота «POS-термінали ПриватБанку»

Партнер BookKeeper — ПриватБанк — нещодавно запустив новий канал комунікації в месенджері Telegram «POS-термінали ПриватБанку». За допомогою бота торговці, які використовують POS-термінали можуть:

  • отримувати інформацію за операціями в POS-терміналах;
  • перевіряти параметри транзакцій;
  • отримувати допомогу та консультації банку;
  • повідомити про поломку POS-терміналу та переглянути статус поданої заявки.

Щоб підключити бота в пошуковому рядку Telegram потрібно набрати «POS-термінали Приватбанку». Найближчим часом ПриватБанк запустить програму навчання роздрібних торгівців навичкам отримання інформації за допомогою цього каналу комунікації.

Ці заходи, які насамперед є еко-ініціативами, мають на меті зменшити витрати паперу та зберегти ліс. Зокрема, в травні 2020 року ПриватБанк вже почав встановлювати на POS-термінали програмне забезпечення, яке дозволяє в разі згоди клієнта відмовитись від друку чека для покупця. На сьогодні вже підключено 80% таких POS-терміналів всієї мережі еквайрінгу ПриватБанку. А друкованими чеками користуються, головним чином, клієнти, що купують гарантований товар — побутову техніку, одяг, взуття.

Також клієнти Приват24, які ведуть бухгалтерський облік в програмі BookKeeper, обмінюються платіжними документами з клієнт-банком Приват24 в режимі реального часу. Для миттєвого завантаження виписок онлайн потрібно одноразово налаштувати зв'язок між Приват24 та бухгалтерським сервісом БукКіпер.

Як налаштувати зв'язок через АРІ Автоклієнта дізнавайтесь тут.

Нагадаємо, що з 19 по 30 листопада 2020 року в БукКіпер діє акція до Чорної п’ятниці. Вартість місячних ліцензій знижено на 30%.

Умови акції дізнавайтесь тут.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам