fbpx

Банки повідомлятимуть держвиконавцям про клієнтів-податкових боржників

Банки повідомлятимуть держвиконавцям про клієнтів-податкових боржників

Банки освоюють практику щодо списання податкових боргів з рахунків клієнтів. Звісно, без згоди платників податків. Це право банкам було делеговано Мінюстом ще рік тому.

Та нещодавно платників податків зустріла ще одна новина — зміни до Інструкції про порядок відкриття та закриття НБУ рахунків клієнтам. Постанова №138 від 07.07.2022 цікава тим, що тепер банки перевірятимуть клієнта, чи не включений він до реєстру боржників. А якщо включений — то повідомлятимуть про це Державну виконавчу службу. Також, без згоди клієнта.

Інформація перевірятиметься в Єдиному державному реєстрі боржників в день відкриття та закриття банківських рахунків. В разі наявності клієнта в цьому реєстрі, інформація передаватиметься в установленому законодавством України порядку органу державної виконавчої служби або приватному виконавцю.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Планується, що нововведення набере дії 1 серпня 2022 року.

Закликаємо платити по податковим зобов’язанням, а бухгалтерський та податковий облік вести в хмарній програмі БукКіпер. Сервіс підтримує облік юридичних осіб та ФОП всіх систем і груп оподаткування, в тому числі неприбуткових організацій. На період дії воєнного стану обов’язкову плату за користування програмою скасовано. А після Перемоги місячна вартість складатиме 295 гривень.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам