fbpx

ЧаВо

 • Питання: Як подивитися демо-версію онлайн бухгалтерії в Україні БукКіпер?
  Відповідь: Зайти в демо-акаунт можна за цим посиланням. Ви потрапите в тестову базу сервісу для ведення бухгалтерії онлайн з обмеженими правами.

 

 • Питання: Скільки коштує?
  Відповідь: Перші 30 днів роботи в системі є безкоштовними. Надалі вартість ліцензії використиння бухгалтерії онлайн Bookkeeper на місяць становить 295 грн. Згідно законів України ця сума не є об’єктом оподаткування ПДВ.

 

 • Питання: У мене нічого не виходить! Що робити?
  Відповідь: Робота в програмі для обліку починається з реєстрації та авторизації користувача.
  Після цього заповніть реквізити компанії, і переходьте безпосередньо до проведення операцій вашої діяльності. Горизонтальне меню віддаленої бухгалтерії містить розділи, де можна вести облік операцій господарської діяльності.
  В довідці викладена основна інформація по роботі із бухгалтерською програмою. Якщо інформація не задовольнила вашого запиту, ви завжди можете звернутися до відділу підтримки користувачів:
  E-mail: support@bookkeepertech.com
  Telegram: @BookKeeper_Support_bot
  Viber: BookKeeper Support
  Багатоканальні телефони служби підтримки: +38(044) 333-95-79; +38(067) 250-84-85; +38(050) 446-01-10

 

 • Питання: Кому це може бути корисно та потрібно?
  Відповідь: BookKeeper може бути корисим підприємцям і підприємствам малого та середнього бізнесу, які мають необхідність ведення бухгалтерії онлайн та складання і подавання електронної звітності у фіскальні служби. Зручний інтерфейс програми для бухгалтерії побудований таким чином, що людина без освіти у сфері фінансів та аудиту зможе самостійно вести облік діяльності.

 

 • Питання: Що можна робити в програмі для ведення бухгалтерії?
  Відповідь: Онлайн бухгалтерія дозволяє складати, друкувати та зберігати первісні документи, вести облік розрахунків з покупцями, постачальниками та підзвітними особами, обліковувати ТМЦ в розрізі складів, розраховувати заробітну плату, нараховувати податки та складати, зберігати, друкувати і подавати електронну звітність у фіскальні служби України за допомогою програми “Соната”.

 

 • Питання: Як навчитися користуватися програмою для бухгалтерії в Україні?
  Відповідь: Під час розробки сервісу для ведення бухгалтерії онлайн, ми орієнтувалися на широке коло користувачів. Простота і логічність інтерфейсу не мають викликати труднощів в роботі. Відповіді на питання, що виникатимуть в процесі, ви можете знайти у Довідці. В ній міститься інформація щодо роботи з сервісом, а також основні правила ведення бухгалтерського і податкового обліку. Якщо в Довідці ви не знайшли необхідної інформації, завжди можна звернутися в службу підтримки. Ми будемо раді вам допомогти. Підтримка всіх користувачів абсолютно безкоштовна.

 

 • Питання: Як зареєструватися?
  Відповідь: Заходьте на сторінку реєстрації, введіть E-mail, ім’я, номер телефону та пароль. На електронну пошту вам прийде лист з підтвердженням про реєстрацію. Перейдіть за посиланням, що знаходиться у листі, і починайте безпечну роботу з сервісом для ведення бухгалтерії онлайн в Україні.
  Зверніть увагу на те, що процедура реєстрації в системі – двохфакторна. Підтвердження номеру телефону за кодом, що прийде SMS-повідомленням – є обов’язкове. Це забезпечує високий рівень безпеки і надасть вам можливість відновити доступ до акаунту в будь-якому випадку.

 

 • Питання: Де зберігаються мої дані?
  Відповідь: Компанія Bookkeeper являється офіційним партнером Microsoft. Ми уклали угоду, згідно з якою всі дані (в тому числі, і службові бази) зберігатимуться на віртуальних еластичних серверах компанії Microsoft. Це гарантує безпечність та надійність роботи з програмою для бухгалтерії в Україні.

 

 • Питання: Хто має доступ до моїх даних?
  Відповідь: Ніхто, крім Вас. Після реєстрації, сервіси Microsoft генерують хеш-код, в якому зберігатимуться Ваші логін і пароль. Прочитати логін і пароль з хеша неможливо. Тому навіть наші адміністратори не можуть отримати доступу до Вашого облікового запису.

 

 • Питання: Як видалити мою базу даних?
  Відповідь: Через те, що видалення бази даних може призвести до незворотного результату, ми проводимо додаткову аутентифікацію власника бази даних. Якщо ви бажаєте видалити базу – напишіть нам за адресою support@bookkeepertech.com, і ми вам допоможемо це зробити.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам