fbpx

Про проект

  • Команда BOOKKEEPER зібрала провідних експертів України в галузі розробки програмного забезпечення на С# .NET та VB . NET на базі хмарної інфраструктури Microsoft Azure або локального хостингу.
  • Багатий та унікальний досвід дозволяє специалістам компанії успішно реалізовувати ефективні рішення в галузі розробки динамичних веб-додатків ASP.NET з оперативним використанням даних, інтеграції додатків .NET з іншими системами за допомогою SOAP/REST API, створенню веб-сервісів бібліотек класів, додатків та служб для Windows та Android.
  • Онлайн-бухгалтерія БукКіпер
    БУККІПЕР – зручний онлайн-сервіс ведення бухгалтерського обліку для фізичних осіб-підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу. Інноваційний продукт дозволяє швидко та без проблем складати операції та розрахунки, а також подавати звітність онлайн з будь-якого сучасного пристрою. Зрозумілий інтерфейс не вимагає професійних знань ані в бухгалтерії, ані в ІТ. Онлайн-сервіс, реалізований для задоволення актуальних потреб підприємців та підприємств різних систем оподаткування, є доступним для розуміння широкого кола користувачів, тому являється першим українським інструментом організації бухгалтерії для фізичних осіб-підприємців, які бажають самостійно складати та подавати звітність.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам