fbpx

Про Буккіпер

Ми створили унікальний бухгалтерський сервіс, який вирішив завдання обліку українського бізнесу. Це стало можливим завдяки багатому та унікальному досвіду розробників, а також зворотному зв’язку від наших клієнтів і тестувальників.

 

На початку 2018 року компанія БУККІПЕР зібрала провідних експертів в області розробки програмного забезпечення та взялася за створення нового і дійсно унікального рішення автоматизації бухгалтерського обліку. Уже сьогодні в онлайн бухгалтерії BookKeeper SaaS ведуть свій облік багато підприємств різних галузей, наприклад: будівельні компанії і виробники продукції, туроператори, медичні установи, некомерційні організації та торговельні фірми.

 

З початком повномасштабної війни серед користувачів БукКіпер зросла кількість благодійних фондів, громадських організацій та інших волонтерських об’єднань. Цьому сприяли нескладний інтерфейс програми, що є суттєвим фактором під час освоєння нової облікової системи, та повноцінний функціонал для обліку неприбутківців. Також на період воєнного стану для всіх користувачів була запроваджена добровільна оплата за користування онлайн бухгалтерією.

 

Сервіс BookKeeper SaaS являє собою рішення автоматизації бухгалтерського обліку на сучасній програмній платформі A2v10.

 

Платформа A2v10 призначена для створення майже будь-яких бізнес-застосунків (ERP, CRM, BPM тощо) як з web-інтерфейсом, так і в десктопних варіантах.

 

Платформа побудована на технологічному стеку .NET корпорації Microsoft і може бути використана для розробки як on-premise рішень, так і хмарних сервісів.

 

Технічні та архітектурні рішення платформи A2v10 здатні суттєво мінімізувати витрати на розміщення та обслуговування застосунків як в хмарному середовищі в окремих дата-центрах, так і на обладнанні замовника.

 

 

Для розміщення баз даних користувачів було обрано Microsoft Azure, датацентр Північна Європа (Ірландія). Корпорація Майкрософт гарантує надійну безпеку даних сервісу. Зокрема, дані користувачів сервісу зберігаються в єдиній мультитенантній базі даних, захищеній наскрізним шифруванням. Резервне копіювання відбувається автоматично, копії фізично зберігаються на датацентрах на різних континентах для унеможливлення фізичної втрати.

 

 

Паролі користувачів, відповідно вимогам безпеки, не зберігаються ніде, крім робочого місця користувача, база даних містить тільки контрольну суму паролю.

 

 

Ці та інші ноу-хау ми впровадили в бухгалтерський сервіс БукКіпер. І вже у вересні 2018 року в онлайн бухгалтерії зареєструвались перші користувачі. Тоді це була лише бета-версія з обмеженими функціями. Але вона виконувала задачі обліку для ФОП та малого бізнесу навіть у такому вигляді.

 

Реально запланований функціонал вийшов рівно через рік — у вересні 2019 року. За цей час в бухгалтерську програму ми додали операції з обліку необоротних активів, інструменти по зарплаті, впровадили більшість податкових звітів, розширили інструментарій для обліку ЗЕД, інтегрували сервіс з Клієнт-банком Приват24 для бізнесу, Mono та суттєво розвинули систему. На той момент в БукКіпер вже працювало більше ніж 1,5 тисячі клієнтів малого та середнього бізнесу.

 

Сьогодні можливості бухгалтерського сервісу задовольняють вимоги до обліку підприємств різноманітних галузей.

 

На початку діяльності ми планували розробку лише одного продукту — SAAS рішення для бухгалтерського обліку. Та вже через пів року відчули попит не тільки на автоматизацію обліку, але й на кастомні рішення на платформі A2V10. Так були створені сервіси для великих вітчизняних та іноземних компаній.

 

Ми продовжуємо реалізовувати кастомні рішення будь-якої складності для бізнес-партнерів та й далі працюємо над UX онлайн бухгалтерії BookKeeper SaaS.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам