fbpx

Оновлення

Чергове оновлення
08.11.2018

В усіх звітах розділів обліку Придбання, Продажі та Запаси, а також редакторі прайс-листів додано кнопку "Друк". Додана операція "Отримання інвойсу". При імпортуванні банківської виписки з клієнт-банку до системи, виконується автовизначення кодування dbf-файлів. При експортуванні декларації з ПДВ з онлайн бухгалтерії в програму Соната, формується XML-пакет. В операції "Придбання послуг" тепер можна вибрати рахунок витрат. Інші зручності та можливості.

Планове оновлення
01.11.2018

Було доопрацьовано інструменти по роботі з розрахунковими рахунками. Перегляд банківських рахунків у списку можна скасувати. Покращено імпорт з клієнт-банку. При завантаженні платіжних доручень по сплаті податків в онлайн бухгалтерії автоматично створюються контрагенти «Державні органи». Є можливість працювати з різними форматами і кодуванням. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
25.10.2018

З'явились можливості майже миттєвого завантаження банківської виписки з клієнт-банку ПриватБанк до онлайн бухгалтерії, а також експорт платіжних доручень із Буккіпер в Приват24. Для цього потрібно налаштувати зв'язок з Приват24 через API автоклієнта лише один раз. Заповнювати властивості Моєї фірми та контрагентів можна просто з бази ЄДРПОУ. Список операцій тепер можна групувати по даті, контрагенту, або типу операції. Додано операції перерахування митних платежів та вступного балансу за розрахунками з іноземними постачальниками та покупцями. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
18.10.2018

Функціональність сервісу розширено новими операціями для обліку діяльності неприбуткових організацій. З'явилась відповідна система оподаткування «Неприбуткова організація». Додано Звіт про використання доходів неприбуткової організації. Він заповнюється автоматично на основі документів, підтверджуючих проведення операцій безоплатного отримання і передачі запасів та послуг, безповоротного отримання, видачі грошових коштів по касі і рахунках в банках в національній валюті та інші. Додана нова операція "Експорт запасів". З'явилась можливість створювати та видавати вашим співробітниками Довідку про доходи. Приємної роботи!

Мережа терміналів iBox
16.10.2018

Онлайн-бухгалтерія Буккіпер Саас стала ще доступнішою!

Тепер ви можете в будь-який час оплатити сервіс Bookkeeper Saas через більш, ніж 6000 платіжних терміналів, розташованих по всій Україні!

Чергове оновлення
11.10.2018

З'явилася операція "Імпорт запасів" (Митна декларація), дані якої автоматично потраплють у рядки Декларації з ПДВ. Додані звіти "Відомість за розрахунками з іншими дебіторами" і "Відомість за розрахунками з постачальниками у валюті". В авансовому звіті додана можливість створення платіжного доручення як документу, яким внесено залишок, або видана перевитрата. Майстер створення контрагентів став зручнішим. Деякі виправлення у рахунку на сплату. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
04.10.2018

Додано операціі по статутному капіталу. Доходи та витрати по всім операціях тепер автоматично відображаються в складі фінансового результату. В залежності від типу операції автоматизовано фільтри по контрагентах. Реалізовано автоматичне заповнення Таблиці 6 звіту по ЄСВ. Роботу за прайс-листами розширено. Багато невеличких, але корисних модифікацій. Гарного дня!

Чергове оновлення
27.09.2018

З'явився новий, зручний редактор прайс-листів в розділі "Продажі". Спробуйте!

Додано операції списання коштів за РКО та операції початкового балансу за зобов'язаннями й переплатами по податках, по прибутках і збитках.

Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
20.09.2018

Після закінчення тріального періоду роботи в сервісі, обліковий запис користувача автоматично переходить в режим "Тільки читання". Форму документа по операції "Виставлення рахунку" доповнено новими можливостями сповіщення вашого клієнта, наприклад, про зміну реквізитів. У формі документа "Реалізація послуг" додано найменування об'єкта для друку, яке було зазначено у виставленому рахунку, а також реквізити "моєї фірми" і контрагента. Додано друковану форму документа Авансовий звіт. Можливості роботи з цінами розширено. Зроблено кілька інших модифікацій. Приємної роботи!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам