Оновлення

Очікуване оновлення
13.12.2018

Реалізували імпорт банківських виписок Креді-Агріколь і ТАСкомбанк. Розширили розділ Бухгалтерія новими операціями: Списання до бюджету зобов'язань з ПДВ, Надходження коштів від ФССУ, Перерахування коштів на інший власний рахунок в банку (надходження коштів з іншого рахунка). Додали операції Реалізація послуг з матеріалами та Інвентаризація необоротних активів. Реалізували операцію Відпустка без збереження заробітної плати. Інші зручні можливості.

Планове оновлення
06.12.2018

Ми додали звіт Повідомлення про прийняття працівника на роботу. Налаштували імпорт банківських виписок Уркгазбанку, Ощадбанку, Айбокс Банку. Розширили можливості ведення комісійної діяльності новими операціями та функціями. При імпорті банківської виписки з клієнт-банку, для операцій надходження грошей на рахунок неприбуткової організації встановили за замовчуванням тип — «Отримання цільового фінансування».

Тижневе оновлення
29.11.2018

Значно розширено функціональність розділу “Необоротні активи”. Додано операцію “Виплата на карткові рахунки”. З’явилась можливість вказувати рахунок витрат при нарахуванні зарплати. Додана операція "Звіт комісіонера" (розділ "Продажі"). Інші доопрацювання та можливості.

Суттєве оновлення
22.11.2018

Додано операції для ведення комісійної торгівлі: «Передача товарів комісіонеру», «Звіт комітенту», «Отримання товарів від комітента», «Реалізація товарів, прийнятих на комісію». Повністю перероблені інструменти складання «Звіту неприбуткової організації». В розділі Персонал додано підрозділ «Зарплатні проекти». Додано імпорт валют із довідника НБУ. Зроблено імпорт виписки з ОТП-банку. При появі діалогів додано анімації. Вам подобається? Спробуйте та розкажіть нам.

Важливе оновлення
15.11.2018

З’явився розділ «Необоротні активи», операції якого дозволяють вести облік основних засобів. Операції початкового балансу за необоротними активами, придбання, введення в експлуатацію та вибуття основних засобів і розрахунок амортизації — вже доступні для повноцінної роботи! Додано вікно привітання на головній сторінці з корисними порадами та посиланнями, що значно спростить початок роботи в сервісі. Реалізовано імпорт банківської виписки з клієнт-банку УкрСиббанка в csv-форматі. В усіх бухгалтерських внутрішніх звітах з’явилась можливість для друку. Форми документів Податкова накладна і Розрахунок коригування оновлені згідно із Наказом Мінфіну №763 від 17.09.2018. Нові бланки будуть застосовуватися при складанні документів з 01.12.2018 включно. Працювати стало ще зручніше!

Чергове оновлення
08.11.2018

В усіх звітах розділів обліку Придбання, Продажі та Запаси, а також редакторі прайс-листів додано кнопку "Друк". Додана операція "Отримання інвойсу". При імпортуванні банківської виписки з клієнт-банку до системи, виконується автовизначення кодування dbf-файлів. При експортуванні декларації з ПДВ з онлайн бухгалтерії в програму Соната, формується XML-пакет. В операції "Придбання послуг" тепер можна вибрати рахунок витрат. Інші зручності та можливості.

Планове оновлення
01.11.2018

Було доопрацьовано інструменти по роботі з розрахунковими рахунками. Перегляд банківських рахунків у списку можна скасувати. Покращено імпорт з клієнт-банку. При завантаженні платіжних доручень по сплаті податків в онлайн бухгалтерії автоматично створюються контрагенти «Державні органи». Є можливість працювати з різними форматами і кодуванням. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
25.10.2018

З'явились можливості майже миттєвого завантаження банківської виписки з клієнт-банку ПриватБанк до онлайн бухгалтерії, а також експорт платіжних доручень із Буккіпер в Приват24. Для цього потрібно налаштувати зв'язок з Приват24 через API автоклієнта лише один раз. Заповнювати властивості Моєї фірми та контрагентів можна просто з бази ЄДРПОУ. Список операцій тепер можна групувати по даті, контрагенту, або типу операції. Додано операції перерахування митних платежів та вступного балансу за розрахунками з іноземними постачальниками та покупцями. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
18.10.2018

Функціональність сервісу розширено новими операціями для обліку діяльності неприбуткових організацій. З'явилась відповідна система оподаткування «Неприбуткова організація». Додано Звіт про використання доходів неприбуткової організації. Він заповнюється автоматично на основі документів, підтверджуючих проведення операцій безоплатного отримання і передачі запасів та послуг, безповоротного отримання, видачі грошових коштів по касі і рахунках в банках в національній валюті та інші. Додана нова операція "Експорт запасів". З'явилась можливість створювати та видавати вашим співробітниками Довідку про доходи. Приємної роботи!

Мережа терміналів iBox
16.10.2018

Онлайн-бухгалтерія Буккіпер Саас стала ще доступнішою!

Тепер ви можете в будь-який час оплатити сервіс Bookkeeper Saas через більш, ніж 6000 платіжних терміналів, розташованих по всій Україні!

Чергове оновлення
11.10.2018

З'явилася операція "Імпорт запасів" (Митна декларація), дані якої автоматично потраплють у рядки Декларації з ПДВ. Додані звіти "Відомість за розрахунками з іншими дебіторами" і "Відомість за розрахунками з постачальниками у валюті". В авансовому звіті додана можливість створення платіжного доручення як документу, яким внесено залишок, або видана перевитрата. Майстер створення контрагентів став зручнішим. Деякі виправлення у рахунку на сплату. Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
04.10.2018

Додано операціі по статутному капіталу. Доходи та витрати по всім операціях тепер автоматично відображаються в складі фінансового результату. В залежності від типу операції автоматизовано фільтри по контрагентах. Реалізовано автоматичне заповнення Таблиці 6 звіту по ЄСВ. Роботу за прайс-листами розширено. Багато невеличких, але корисних модифікацій. Гарного дня!

Чергове оновлення
27.09.2018

З'явився новий, зручний редактор прайс-листів в розділі "Продажі". Спробуйте!

Додано операції списання коштів за РКО та операції початкового балансу за зобов'язаннями й переплатами по податках, по прибутках і збитках.

Зроблено інші модифікації. Приємної роботи!

Чергове оновлення
20.09.2018

Після закінчення тріального періоду роботи в сервісі, обліковий запис користувача автоматично переходить в режим "Тільки читання". Форму документа по операції "Виставлення рахунку" доповнено новими можливостями сповіщення вашого клієнта, наприклад, про зміну реквізитів. У формі документа "Реалізація послуг" додано найменування об'єкта для друку, яке було зазначено у виставленому рахунку, а також реквізити "моєї фірми" і контрагента. Додано друковану форму документа Авансовий звіт. Можливості роботи з цінами розширено. Зроблено кілька інших модифікацій. Приємної роботи!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам