fbpx

Бухгалтерська програма для обліку адвокатського об'єднання: легально та офіційно

бухгалтерська програма для адвокатського об’єднання (бюро)

Як ви думаєте, чи впливає вибір бухгалтерської програми на результат і фінансовий успіх роботи адвокатського бюро (об'єднання)?

Здавалося б, що крім автоматизації обліку адвокатського об'єднання (адвокатського бюро), бухгалтерська програма більше ні в чому не допоможе — не виграє важкі судові справи, не отримає високі гонорари, не підготує стос документів для справи клієнта. В ній можна лише створити рахунок, акт, накладну, скласти правильно електронну звітність. І цю роботу доручають бухгалтеру, а іноді й бухгалтеру-аутсорсеру (який в офіс приходить двічі на місяць), а сам адвокат ніякого діла до бухгалтерії не має.

Але чи так це насправді?

Чи бувало у вас, що на зустрічі з важливим клієнтом потрібно терміново створити рахунок на оплату або скласти акт по завершеній справі, а бухгалтер на телефонні дзвінки не відповідає? І в результаті клієнт отримує документи із запізненням, і адвокат отримує свій гонорар із затримкою.

Звичайно, ви маєте рацію, якщо впевнені, що кожен повинен займатися своєю справою: бухгалтер — бухгалтерією, а адвокат — захищати інтереси клієнтів. Але, як показує досвід адвокатів, всього 5 хвилин, за які вони самостійно створюють в бухгалтерській програмі рахунок і акт (прямо на зустрічі з клієнтом, у відрядженні у Харкові, або Одесі, або ж перед засіданням в суді), забезпечують своєчасну оплату.

Для цього бухгалтерська програма повинна бути:

 • простою і зрозумілою не тільки бухгалтеру;
 • мобільною, тобто працювати онлайн.
 • Цим вимогам відповідає онлайн бухгалтерія БукКіпер.

  Програма існує на українському ринку більше ніж рік, і серед наших клієнтів є адвокатські об'єднання і бюро.

  Чому адвокатські об'єднання обирають вести облік в БукКіпер:

  • Програма дозволяє вести облік всіх систем оподаткування: будь то адвокатське бюро на єдиному податку або загальній системі оподаткування, або ви працюєте як неприбуткова організація — всі звіти будуть складені правильно.
  • БукКіпер - це не десктопна програма, її база розміщена на хмарному сервері компанії Microsoft Azure. Тому створити потрібний документ, або ж перевірити взаєморозрахунки з клієнтами можна з будь-якого пристрою з підключенням інтернет, а не тільки перебуваючи в офісі.
  • Програма має простий інтерфейс і зрозуміла не тільки бухгалтерам, але й адвокатам.
  • BookKeeper має елементи CRM. Це означає, що в єдиній базі можна зберігати всю інформацію про клієнта: його адресу, телефон, контактну особу, банківські реквізити, інші нотатки та коментарі. Це зручніше, ніж використовувати таблички Excel для запису історії роботи з клієнтом.
  • У BookKeeper реалізований облік всіх необхідних операцій адвокатського бюро: від виставлення рахунку і створення накладних до розрахунку і виплати зарплати, винагород за договорами ЦПХ. Також реалізовані операції ВЕД і розрахунки в іноземній валюті.
  • Всі документи можна друкувати і зберегти в будь-якому форматі з подальшим завантаженням в програму обміну електронними документами (Paperless, Вчасно).
  • Продаж ліцензій БукКіпер проводиться на підставі публічного договору оферти. Місячна вартість становить 295 грн, незалежно від кількості користувачів.

  Ви можете вже зараз розпочати вести облік адвокасткого бюро в програмі БукКіпер та отримати безкоштовний тестовий місяць. Для реєстрації переходьте за посиланням

  Більше про програму дізнавайтеся тут

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам