fbpx

БукКіпер запрошує навчальні заклади до співпраці!

БукКіпер запрошує навчальні заклади до співпраці!

БукКіпер продовжує програму соціальної підтримки профільних навчальних закладів! У в рамках сприяння розвитку освіти майбутніх фахівців України в галузі економіки, фінансів та ІТ запрошуємо навчальні заклади до співпраці.

Ми для цього:

1. Студентам і викладачам безкоштовно надамо аккаунти доступу в БукКіпер.

2. Безкоштовно надамо навчальні посібники, лабораторні роботи та інші учбові матеріали.

БукКіпер — це не просто бухгалтерська програма, яка дозволила тисячам підприємствам і підприємцям України вести облік та складати податкову звітність. Онлайн-бухгалтерія BookKeeper — наглядний зразок того, як вітчизняні розробники зуміли перетворити складне бухгалтерське забезпечення в повноцінний, але простий, сучасний та зрозумілий для багатьох користувачів продукт.

За рік роботи ми показали відмінні результати: функціонал бухгалтерської програми стрімко розвивається і вирішує облікові задачі різноманітних галузей. Серед наших клієнтів є будівельні компанії, туроператори, охоронні підприємства, медичні заклади та виробники. Більшість наших користувачів до цього не вели власноруч облік ані в 1С, ані в будь-якій іншій програмі. Отже, бухгалтерський облік в БукКіпер доступний для кожного!

Вже у січні 2020 року студенти Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича почнуть вивчати автоматизацію обліку та управління підприємств на базі BookKeeper. А тим часом студенти Національної Академії Статистики, Обліку та Аудиту вже виконують контрольні роботи з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» в бухгалтерській програмі BookKeeper!

Методички для виконання лабораторних робіт з дисциплін «Інформаційні системи і технології в управлінні» та «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» вже існують. Ми їх розробили разом із викладачами кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету, завідувачем якої є проф. Григорків В.С. З цією кафедрою готуємо також відповідний навчальний посібник.

Відповідно до ваших вимог, ми адаптуємо та доопрацюємо існуючі навчальні матеріали, або підготуємо потрібні саме вам.

Для обговорення умов співпраці пишіть нам або телефонуйте:

info@bookkeepertech.com

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

BookKeeper: сучасні технології для бізнесу!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам