fbpx

Доставка товару Новою поштою: коли чек РРО/ПРРО не потрібен?

Доставка товару Новою поштою коли чек РРОПРРО не потрібен

Не в кожній операції з продажу товарів/послуг потрібно застосовувати касовий апарат. Наприклад, для продажу товарів, які відправляються покупцю Новою поштою, формувати чек з РРО не завжди обов’язково. Наведемо їх:

1. Повна оплата товару у формі IBAN

В такому випадку продавець до товару додає підтверджувальні документи ціни та придбання товару покупцем. Це може бути чек або Накладна.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

2. Оплату за товар отримує Нова пошта

Якщо в момент отримання товару оплату від покупця отримує Нова пошта, то чек покупцю видає також це підприємство. Отриману за товар суму Нова пошта перераховує на безготівкових рахунок продавця.
Зауважте, оплату за товар Нова пошта може отримати через систему NovaPay. Але і в цьому випадку чек видає перевізник.

Доставка товар через Нову пошту: коли чек потрібен?

1. Оплата за товар банківською карткою

Оплата через інтернет-банкінг вимагає проведення операції через касовий апарат. Такий чек можна роздрукувати і вкласти в паперовому вигляді в посилку, або надіслати його покупцю на електронну пошту чи будь-який з месенджерів.

2. Трьохсторонній договір між продавцем, перевізником та отримувачем коштів

Чек потрібен, якщо Нова пошта (або інший перевізник) отримані кошти від покупця перераховує не на рахунок продавця, а іншому отримувачу.

Облік торгівельної діяльності зручно вести в онлайн бухгалтерії БукКіпер. Хмарний сервіс дозволяє вести облік ТМЦ за складами та місцями знаходження товарних запасів, створювати Видаткові та Роздрібні накладні. Додатково програма інтегрована з касовими апаратами ІКС-Маркет та Datecs, і це дозволяє швидко імпортувати в програму для бухгалтерії інформацію про роздрібні продажі, створити податкові накладні та автоматично списати продані товари зі складу. Облік зарплати та кадрів, необоротних активів та розрахунків з контрагентами.

Реєструйтесь, нові користувачі отримують тестовий місяць безкоштовного обліку.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам