fbpx

ФОП-загальносистемників без доходів звільнять від сплати ЄСВ

ФОП-загальносистемників без доходів звільнять від сплати ЄСВ. Бухгалтерська програма для обліку БукКіпер

«Сплячі» ФОП-загальносистемники не будуть платити ЄСВ за бездоходні періоди. Це передбачає законопроект № 2166, за який у другому читанні 13 травня проголосували депутати ВР. Документ вносить зміни до ст. 4 та 7 Закону про ЄСВ. Зокрема, передбачається, що:

1. ФОПи на загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства не отримували дохід (прибуток), не сплачуватимуть ЄСВ в мінімальному розмірі за періоди, в які не були отримано доходів (прибутків).

2. Особи, які провадять незалежну професійну діяльність і одночасно отримують пенсію за віком сплачуватимуть ЄСВ виключно у добровільному порядку.

3. Особи, які провадять незалежну професійну діяльність не сплачуватимуть ЄСВ за себе, якщо вони одночасно зареєстровані як фізичні особи-підприємці, а вид діяльності в якості ФОПа, і в якості особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, — не відрізняється.

Заплановані зміни наберуть дії з 01.01.2021 року. Поки що законопроект чекає на підпис Президента.

Нагадаємо, що облік ФОП — як на спрощеній, так і на загальній системі оподаткування зручно вести в бухгалтерській програмі БукКіпер. Онлайн сервіс має всі необхідні операції та документи для повноцінної роботи СПД всіх видів діяльності — починаючи від продажу товарів і послуг, закінчуючи експортом та імпортом.

Нескладний інтерфейс BookKeeper вже дозволив тисячам користувачів програми вести облік самостійно, не залучаючи бухгалтера-аутсорсера. Адже податкові звіти також заповнюються автоматично — на підставі проведених операцій. А якщо виникають складнощі — безкоштовна служба підтримки БукКіпер завжди допомагає провести операції, або заповнити звіти.

Розрахунок податків ФОП на загальній системі в програмі для обліку БукКіпер

Рис. 1. Розрахунок податків ФОП на загальній системі в програмі для обліку БукКіпер

Під одним обліковим записом одночасно може працювати безмежна кількість користувачів. Якщо потрібно — ви хочете розмежувати права доступу працівників до документів бази, і налаштувати окремі ролі для своїх робітників.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП та юридичних осіб. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами в режимі реального часу. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Всі нові клієнти отримують безкоштовний тестовий період роботи в програмі, протягом якого можна внести початкові залишки, почати проводити господарські операції та виявити переваги української онлайн-бухгалтерії. Подальша вартість місячної ліцензії складає 295 гривень.

Тематичні публікації

До уваги користувачів BokKeeper, які завантажують виписки ПриватБанку онлайн
До уваги користувачів BokKeeper, які завантажують виписки ПриватБанку онлайн
1 червня Приватбанк змінює АРІ протокол обміну виписки Автоклієнта.
Програма для бухгалтерського та податкового обліку автошколи
Програма BookKeeper для бухгалтерського та податкового обліку автошколи
Бухгалтерська програма BookKeeper якнайкраще вирішує облікові задачі малого та середнього бізнесу. Вже понад року в ній ведуть облік автошколи різних організаційно правових форм: ТОВ, ПП та ФОП — як спрощенці, так і на загальній системі оподаткування.
Обліковуємо орендну плату фізособі-орендодавцю в бухгалтерській програмі БукКіпер
Як вести облік оренди в BookKeeper, якщо орендодавець — фізособа
Відносини, які виникають при укладанні договору оренди не мають ознак правовідносин, що регулюють виконання робіт або надання послуг, тому на орендну плату не нараховується ЄСВ. На умовному прикладі розглянуто як вести облік оренди в БукКіпер, якщо орендодавцем виступає фізособа.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам