fbpx

ФОП-загальносистемників без доходів звільнять від сплати ЄСВ

ФОП-загальносистемників без доходів звільнять від сплати ЄСВ. Бухгалтерська програма для обліку БукКіпер

«Сплячі» ФОП-загальносистемники не будуть платити ЄСВ за бездоходні періоди. Це передбачає законопроект № 2166, за який у другому читанні 13 травня проголосували депутати ВР. Документ вносить зміни до ст. 4 та 7 Закону про ЄСВ. Зокрема, передбачається, що:

1. ФОПи на загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства не отримували дохід (прибуток), не сплачуватимуть ЄСВ в мінімальному розмірі за періоди, в які не були отримано доходів (прибутків).

2. Особи, які провадять незалежну професійну діяльність і одночасно отримують пенсію за віком сплачуватимуть ЄСВ виключно у добровільному порядку.

3. Особи, які провадять незалежну професійну діяльність не сплачуватимуть ЄСВ за себе, якщо вони одночасно зареєстровані як фізичні особи-підприємці, а вид діяльності в якості ФОПа, і в якості особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, — не відрізняється.

4. Особи, які є зареєстрованими підприємцями, або які провадять незалежну професійні діяльність,та одночасно мають основне місце роботи не сплачуватимуть ЄСВ за себе, якщо за місяці звітного періоду роботодавець сплатив страховий внесок в сумі не менше мінімального розміру ЄСВ.

Заплановані зміни наберуть дії з 01.01.2021 року. Поки що законопроект чекає на підпис Президента.

Нагадаємо, що облік ФОП — як на спрощеній, так і на загальній системі оподаткування зручно вести в бухгалтерській програмі БукКіпер. Онлайн сервіс має всі необхідні операції та документи для повноцінної роботи СПД всіх видів діяльності — починаючи від продажу товарів і послуг, закінчуючи експортом та імпортом.

Нескладний інтерфейс BookKeeper вже дозволив тисячам користувачів програми вести облік самостійно, не залучаючи бухгалтера-аутсорсера. Адже податкові звіти також заповнюються автоматично — на підставі проведених операцій. А якщо виникають складнощі — безкоштовна служба підтримки БукКіпер завжди допомагає провести операції, або заповнити звіти.

Розрахунок податків ФОП на загальній системі в програмі для обліку БукКіпер

Рис. 1. Розрахунок податків ФОП на загальній системі в програмі для обліку БукКіпер

Під одним обліковим записом одночасно може працювати безмежна кількість користувачів. Якщо потрібно — ви хочете розмежувати права доступу працівників до документів бази, і налаштувати окремі ролі для своїх робітників.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП та юридичних осіб. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами в режимі реального часу. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Всі нові клієнти отримують безкоштовний тестовий період роботи в програмі, протягом якого можна внести початкові залишки, почати проводити господарські операції та виявити переваги української онлайн-бухгалтерії. Подальша вартість місячної ліцензії складає 295 гривень.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам