fbpx

Інтеграція Paperless

paperless bookkeeper

Вітаємо, у нас для вас є чудова новина! Незабаром БукКіпер буде інтегровано з сервісом електронного документообігу Paperless. В лічені секунди ви зможете підписати та відправити документи вашому партнеру! Створюйте рахунки та акти в BookKeeper і завантажуйте їх до Paperless двома кліками.

Paperless — це безкоштовний сервіс, розробниками якого є фахівці ПриватБанку. Але, щоб скористатись системою, клієнтом ПриватБанку бути не обов’язково. Для того, щоб зберігати договори та інші документи в електронному вигляді, а також обмінюватись ними з вашими партнерами, достатньо зареєструватись в сервісі та використовувати ключі Електронного цифрового підпису.

Електронний документообіг набирає все більшу популярність серед підприємців та бухгалтерів. Цьому також сприяє державне регулювання. Законами України від 22.05.2003 р. № 851-ІV «Про електронні документи та електронний документообіг» та від 05.10.2017 р. №2155-VІІІ «Про електронні довірчі послуги» визначено, що електронний документ — це документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити. Одночасно, юридична сила електронного документа, складеного відповідно до вимог законодавства, не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму.

Серед обов’язкових реквізитів електронного документа є електронний підпис, за яким можливо ідентифікувати автора (підписувала) документа. Накладення електронного підпису надає будь-якому електронному документу статус оригіналу та наділяє його повною юридичною силою.

Переваги електронного документообігу беззаперечні:

  • Надійність
    Документи у зашифрованому вигляді зберігаються на захищених серверах.
  • Прискорення бізнес-процесів
    Миттєвий обмін документами з партнерами сприяє оперативному прийняттю управлінських рішень та проведенню розрахунків.
  • Економія часу та ресурсів
    Всі витрати, пов’язані з відправкою документів поштою та кур’єрською службою — в минулому.

В наступних релізах БукКіпер ви вже зможете скористатись інструментом обміну електронними документами, складеними в онлайн бухгалтерії!

Приєднуйтесь до BookKeeper та оцінюйте переваги бухгалтерського сервісу, що дозволяє вільно працювати з будь-якого місця, де є інтернет.

Ми тримаємо руку на пульсі змін сучасних технологій, і постійно розвиваємось! Щотижня оновлюючи сервіс, ми додаємо функціонал, який сприяє успіху вашій роботі і вашого бізнесу.

Ведіть облік діяльності та складайте і подавайте звітність разом з нами!

BookKeeper: працюйте вільно, працюйте із задоволенням!

Тематичні публікації

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Знов обдурили: застосування підприємцем нових лімітів доходів у 2020 небезпечно
Закон 540, яким збільшено граничні обсяги доходів для ФОП, суперечить принципам ПКУ. Існує велика ймовірність того, що податківці змінять свою позицію щодо застосування спрощенцями нових лімітів в 2020 році. А ФОПи, які застосували збільшені обсяги, матимуть донарахування податкових зобов’язань.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам