fbpx

Інтеграція Paperless

paperless bookkeeper

Вітаємо, у нас для вас є чудова новина! Незабаром БукКіпер буде інтегровано з сервісом електронного документообігу Paperless. В лічені секунди ви зможете підписати та відправити документи вашому партнеру! Створюйте рахунки та акти в BookKeeper і завантажуйте їх до Paperless двома кліками.

Paperless — це безкоштовний сервіс, розробниками якого є фахівці ПриватБанку. Але, щоб скористатись системою, клієнтом ПриватБанку бути не обов’язково. Для того, щоб зберігати договори та інші документи в електронному вигляді, а також обмінюватись ними з вашими партнерами, достатньо зареєструватись в сервісі та використовувати ключі Електронного цифрового підпису.

Електронний документообіг набирає все більшу популярність серед підприємців та бухгалтерів. Цьому також сприяє державне регулювання. Законами України від 22.05.2003 р. № 851-ІV «Про електронні документи та електронний документообіг» та від 05.10.2017 р. №2155-VІІІ «Про електронні довірчі послуги» визначено, що електронний документ — це документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити. Одночасно, юридична сила електронного документа, складеного відповідно до вимог законодавства, не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму.

Серед обов’язкових реквізитів електронного документа є електронний підпис, за яким можливо ідентифікувати автора (підписувала) документа. Накладення електронного підпису надає будь-якому електронному документу статус оригіналу та наділяє його повною юридичною силою.

Переваги електронного документообігу беззаперечні:

  • Надійність
    Документи у зашифрованому вигляді зберігаються на захищених серверах.
  • Прискорення бізнес-процесів
    Миттєвий обмін документами з партнерами сприяє оперативному прийняттю управлінських рішень та проведенню розрахунків.
  • Економія часу та ресурсів
    Всі витрати, пов’язані з відправкою документів поштою та кур’єрською службою — в минулому.

В наступних релізах БукКіпер ви вже зможете скористатись інструментом обміну електронними документами, складеними в онлайн бухгалтерії!

Приєднуйтесь до BookKeeper та оцінюйте переваги бухгалтерського сервісу, що дозволяє вільно працювати з будь-якого місця, де є інтернет.

Ми тримаємо руку на пульсі змін сучасних технологій, і постійно розвиваємось! Щотижня оновлюючи сервіс, ми додаємо функціонал, який сприяє успіху вашій роботі і вашого бізнесу.

Ведіть облік діяльності та складайте і подавайте звітність разом з нами!

BookKeeper: працюйте вільно, працюйте із задоволенням!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам