fbpx

Компанія BookKeeper SaaS стала партнером Navkolo

Компанія BookKeeper SaaS стала партнером Navkolo

Онлайн-бухгалтерія БукКіпер стала складовою української екосистеми для автоматизації бізнесу Navkolo.

Navkolo — український проект, який має на меті об’єднати необхідні для малого та середнього бізнесів IT-сервіси. На даний час він вже містить два інтегрованих модулі: бухгалтерія та автоматизація торгівлі. Задачі бухгалтерського та податкового обліків вирішує окрема версія програми БукКіпер — navkolo.бухгалтерія.

Модуль в екосистемі має практично такі самі функціональні можливості для обліку, як і хмарний сервіс Буккіпер. Серед відмінностей: в цій версії відключений спеціальний додаток BookKeeper для проведення роздрібних продаж з використанням фізичного РРО. Натомість, в Navkolo вбудовано модуль ПРРО Checkbox, в якому можна проводити розрахункові операції. Програмний РРО або, простіше кажучи, програмна каса дозволяє бізнесу відмовитись від витрат на придбання та обслуговування касових апаратів, і проводити фіскальні торговельні операції. Програмний застосунок, який легко інтегрується з інтернет-магазином навіть фронт-системою через API, формує фіскальні чеки онлайн. Головна перевага Checkbox, незважаючи на потужні функціональні можливості, в легкості роботи. Користувачі, навіть без досвіду, зможуть швидко опанувати ПРРО: для навчання доступний простий тестовий режим, в якому можна видавати чеки без передачі даних до податкової.

Торговельні компанії в системі Навколо знайдуть для себе інструменти DNTrade, яка розроблена саме для вирішення спектру задач автоматизації роздрібної та оптової торгівлі, а також підприємств сфери послуг. Модуль підтримує всі види складських операцій та звітів, дозволяє встановлювати власні типи цін та відсоток націнки, підключати периферійні пристрої, містить інструменти CRM та деталізовану аналітику. Всі модулі екосистеми глибоко інтегровані між собою та забезпечують комплексну роботу як бухгалтера, менеджера, так і керівника компанії.

В БукКіпер — navkolo.бухгалтерія, як безпосередньо і в самому сервісі, оновлення відповідно до змін законодавства відбуваються щомісячно автоматично, також працює безкоштовна служба підтримки. Navkolo є офіційним партнером з просування БукКіпер.

Наразі закінчився період beta-тестування системи, в якому взяли участь 5 000 користувачів. Було враховано та впроваджено більшість побажань beta-користувачів. Зараз модулі navkolo.бухгалтерія та navkolo.торгівля чудово працюють як окремо, так і у взаємодії між собою, а екосистема переходить в повноцінний робочий режим. Очікується, що дуже скоро приєднаються нові модулі.

Порівняння можливостей облікових сервісів БукКіпер та БукКіпер — navkolo.бухгалтерія

Можливості системи БукКіпер БукКіпер — navkolo.бухгалтерія
Реалізація, Придбання, Необоротні активи + +
Зарплата і Персонал + +
Податки і Звітність + +
Запаси та Виробництво + +
Каса, Банк, Підзвіт + +
ЗЕД + +
ПДВ + +
РРО/ПРРО та фіскалізація Облік продажів через додаток BookKeeper (для касових апаратів Datecs, ІКС-Маркет та чекових принтерів Xprinter Облік продажів через окремий модуль ПРРО checkbox
Торгівля Облік в розрізі складів, робота з Прайс-листами Базові інструменти сервісу БукКіпер
CRM, робота з цінами, ведення витрат і детальна аналітика через окремий модуль DNTrade
Інтеграція з Приват24 і Моно + +
Імпорт банківських виписок + +
Облік юросіб всіх груп і систем + +
Облік ФОП всіх груп і систем + +
Облік неприбуткових організацій + +
Експорт та збереження документів у файловому форматі + +
Подання звітності Збереження звітів у форматі xml
Подання звітів через інтеграцію з програмою Соната
Збереження звітів у форматі xml
Подання звітів через інтеграцію з програмою Соната
Подання звітів через модуль подання звітності Navkolo (незабаром, зараз в розробці)
Кількість користувачів під одним обліковим записом Необмежена Необмежена
Налаштування прав доступу користувачів + +
Створення нових фірм Створення безмежної кількості фірм Створення і реєстрація нового облікового запису з необмеженою кількістю фірм безпосередньо в екосистемі з використанням ЕЦП
Розміщення бази даних Хмарні сервера Microsoft Azure Хмарні сервера Microsoft Azure
Оплата В особистому кабінеті системи Буккіпер В Навколо
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам