fbpx

Ліміт на фінансування бізнесом закордонних представництв скасовано

Фінансування бізнесом закордонних представництв БукКіпер

1 липня 2019 року Нацбанк затвердив Постанову №86 від 27.06.2019, якою скасував ліміт (в розмірі 2 млн. євро/рік) на фінансування бізнесом своїх закордонних філій та представництв. Відтепер на рахунок закордонного підрозділу можна перерахувати необмежену кількість грошей.

З метою мінімізації ризиків непродуктивного відтоку капіталу, банкам встановлено додаткові вимоги для валютного нагляду за такими операціями. Для того, щоб фінансувати власний закордонний підрозділ, підприємство має надати в банк розгорнутий кошторис або інші підтверджувальні документи, які обґрунтовують необхідність переказу великого обсягу коштів.

Послаблення не поширюється на перекази в країни агресора, офшорні зони та країни, що не виконують (неналежно виконують) рекомендації Світової організації торгівлі.

Також Постановою дозволено фізичним та юридичним особам сплачувати консульські збори за легалізацію товаросупровідних документів готівкою у валюті в дипломатичних представництвах та консульських установах країн, які не приєдналися до Гаазької конвенції 1961 року: Алжир, В’єтнам, Єгипет, Індонезія, Йордан, Іран, Канада, Ліван, ОАЄ, Саудівська Аравія, Сирія, Судан, Таїланд та інші.

Документ спростив реінвестування доходів іноземних інвесторів від операцій з українськими цінними паперами. Відтепер нерезидентам дозволено переказувати кошти, отримані з цінних паперів, що обліковуються в іноземному банку-депозитарії, з коррахунку цієї установи на власний рахунок в Україні. Таким чином, інвестори не втрачатимуть на додатковій конвертації валют.

Постанова набула чинності 2 липня.

Про те, що з 20 червня Нацбанк скасував обов’язковий продаж валютних надходжень ми писали тут.

Нагадаємо, що в БукКіпер ви можете проводити валютні операції з іноземними покупцями та постачальниками.

Як це працює:

1. В розділі «Продажі», підрозділі «Операції» обираємо «Виставлення інвойсу» та заповнюємо документ. Інвойс можна надрукувати або зберегти у необхідному форматі

Фінансування бізнесом закордонних представництв - БукКіпер

2. На основі інвойсу заповнюємо митну декларацію. Після проведення документу, BookKeeper сформує проводки:

Фінансування бізнесом закордонних представництв - БукКіпер

3. Отримуємо на розрахунковий рахунок оплату від покупця

Фінансування бізнесом закордонних представництв - БукКіпер

Також в програмі є операції по нарахуванню митного збору (при імпорті), сплаті цих податків та відображення курсових різниць.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс BookKeeper дозволяє вести облік навіть тими користувачами, які не мають бухгалтерського досвіду. За результатами всіх проведених операцій та розрахунків, електронні звіти заповнюються автоматично і без помилок!

Реєструйтесь в БукКіпер та гарантовано отримуйте місяць безкоштовної роботи.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам