fbpx

Мінфін скасував Інструкцію з обліку ПДВ

Мінфін скасував Інструкцію з обліку ПДВ - Буккіпер

Питання обліку ПДВ відкрите! Адже Мінфін Наказом №247 від 18.06.2019) скасував Інструкцію з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, затверджену Наказом №141 від 01.07.1997.

Розроблений Наказ має на меті привести нормативно-правові акти Мінфіну у відповідність із законодавством України. Проте нового порядку обліку ПДВ затверджено не було. І на разі вимоги Інструкції №291 щодо обліку ПДВ залишаються все ще актуальними.

Наказ №247 набере чинності з дня офіційного опублікування. Орієнтовно це відбудеться 09.08.2019.

Для ведення обліку нарахування ПДВ і створення податкових накладних, використовуйте бухгалтерську онлайн програму БукКіпер. Поки що всі дані із проведених податкових накладних автоматично потрапляють до Декларації з ПДВ та додатків, відповідно до Наказу №141 та Інструкції №291.

Мінфін скасував Інструкцію з обліку ПДВ - Буккіпер

В разі прийняття нового порядку обліку ПДВ, алгоритм розрахунку та відображення цього податку, буде оперативно змінено відповідно до нових законодавчих актів.

Клієнти БукКіпер, які також користуються програмою Соната, можуть зареєструвати податкові накладні в ЄРПН та подати звіт шляхом натисканням двох клавіш. Вся процедура відправки не займе більше ніж хвилину.

Також ви можете відправити податкові документи будь-яким іншим зручним для вас способом: БукКіпер дозволяє зберігати накладні та звіти у форматі xml.

Реєструйтесь в онлайн бухгалтерії БукКіпер та отримуйте місяць тест-драйва без оплати протягом 30 днів.

При оплаті за 6 або 12 місяців, даруємо відповідно 1 або 2 безкоштовних місяців роботи.

Тематичні публікації

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Знов обдурили: застосування підприємцем нових лімітів доходів у 2020 небезпечно
Закон 540, яким збільшено граничні обсяги доходів для ФОП, суперечить принципам ПКУ. Існує велика ймовірність того, що податківці змінять свою позицію щодо застосування спрощенцями нових лімітів в 2020 році. А ФОПи, які застосували збільшені обсяги, матимуть донарахування податкових зобов’язань.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам