fbpx

Non-stop облік в умовах самоізоляції

Non-stop облік в програмі БукКіпер в умовах самоізоляції

Багатьом компаніям незрозумілі рекомендації Держпраці та уряду доручати своїм офісним працівникам виконувати роботу вдома видалено. Адже сервери, програми, що підтримують облік бізнесу, у більшості компаній знаходяться саме в офісі. І введення карантину для офісних працівників здатне зупинити і так уповільнені в цей час бізнес-процеси.

Менш схильні до бізнес-ризиків в умовах форс-мажору компанії, які використовують сучасні онлайн-технології. Рішення, які розміщуються не на офісному сервері, а на віртуальних хмарних серверах, наділяють бізнес такими якостями, як гнучкість, оперативність і мобільність, а працівників такої компанії — ефективністю на всі 100%!

Онлайн-бухгалтерія BookKeeper — одне з таких рішень для бухгалтерського, податкового, оперативного та управлінського обліку. Для обліку в БукКіпер не потрібно встановлювати програму на комп'ютер, або переносити базу даних з офісного комп'ютера на домашній. Програма дозволяє працювати онлайн з будь-якого пристрою і без прив’язки до офісу. Менеджери, перебуваючи у відрядження — в Черкасах, або Кіровограді, в бухгалтерській програмі проводять документи. А бухгалтера складають звіти в програмі для обліку із інших міст — Києва та Ужгорода.

Вже більше року в БукКіпер ведуть облік бізнесу та складають звітність спрощенці 1, 2, 3 і 4 груп, платники на загальній системі оподаткування, платники ПДВ та неприбуткові організації.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Ми впевнені, що можливість працювати в БукКіпер дистанційно мінімізує ризики наших клієнтів від небезпечного захворювання та дозволить не зупинити бізнес-процеси. І пропонуємо вам зареєструватись в програмі.

Ми розуміємо, що важливі рішення (а вибір нової системи для обліку — це саме таке рішення) в умовах стресу не приймаються швидко. Тому всі нові користувачі зможуть тестувати програму, пробувати проводити в ній свої стандартні бізнес-операції безкоштовно протягом місяця. Використайте цей час ефективно — на власний розвиток і вдосконалення свого бізнесу! В майбутньому ваш бізнес вам обов’язково віддячить гнучкістю, оперативністю та зростанням доходів.

Для діючих користувачів у нас також є новина! Якщо ви змушені йти на карантин та відчуваєте фінансові складнощі, ми готові продовжити термін ліцензії на цей період.

Для цього зв’яжіться з нашою службою підтримки:

Email: support@bookkeepertech.com

Telegram: @BookKeeper_Support_bot

Viber: BookKeeper Support

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам