fbpx

Облік в програмі БукКіпер: бухгалтерія ФОП без бухгалтера

Облік в програмі БукКіпер: бухгалтерія ФОП без бухгалтера

Прийняття у Верховній Раді України закону про обов’язкове застосування касового апарату ліквідовує традиційне розуміння спрощеного обліку. Адже підприємцям 2-4 груп доведеться не тільки видавати покупцям чеки, але й вести складський облік товарів.

Також перед початком роботи з касовим апаратом підприємцю потрібно буде занести в програмне забезпечення всі одиниці товарів. Продавати можна буде лише ті запаси, які відображені в обліку і які є на залишку. Отже, щоденний облік товарів, який вимагає додаткового часу і залучення ресурсів — неминучий.

В минулому релізі онлайн бухгалтерії БукКіпер ми реалізували обов’язковий функціонал, який вирішує задачі обліку та реалізації товарів через РРО у підприємця. Операції настільки прості, що кожен підприємець зможе вести облік і складати звітність самостійно, без бухгалтера!

Функціонал РРО в BookKeeper:

1. Ми додали довідник «Підрозділи».

В пункті меню «Довідники» розділу «Бухгалтерія» можна створити необмежену кількість відокремлених підрозділів, де підприємець веде діяльність. Це можуть бути магазини, кіоски, кав’ярні та всі інші торгівельні точки, де ведеться продаж товарів або послуг.

До кожного підрозділу можна прив’язати відповідний РРО. За кожним РРО можна створити операції продажу товарів та сформувати звіт.

Облік в програмі БукКіпер: бухгалтерія ФОП без бухгалтера

2. В розділі «Продажі» додали нову операцію «Формування відомості РРО» — це саме та операція, якою проводиться продаж товарів по РРО.

У Відомості РРО вказується реєстратор, z-звіт (він формується в кінці кожного дня роботи з РРО) і склад, з якого були продано товари. Зазначається номенклатура товарів, кількість, ціна, за якою було продані, та знижка (якщо вона була).

Облік в програмі БукКіпер: бухгалтерія ФОП без бухгалтера

Відомість РРО дозволяє вести облік складських залишків. Після проведення документу, складські залишки зменшаться на кількість проданих товарів.

Перевірити кількість залишків в магазині можна у звіті Оборотна відомість по складу.

Облік в програмі БукКіпер: бухгалтерія ФОП без бухгалтера

Програма дозволяє налаштувати власні права доступу для ваших співробітників, щоб вони могли самостійно складати Відомість РРО, вести продажі та контролювати залишки запасів.

3. В пункті меню «Каса» розділу «Бухгалтерія» з’явились нові операції.

  • «Внесення до РРО» — стосується внесення розмінної монети з головної каси до РРО
  • «Винос з РРО» — стосується винесення розмінної монети та торгівельної виручки до головної каси з РРО
  • «Інкасація (РРО)» — інкасація торгівельної виручки банком
  • «Інкасація (каса)» — інкасація торгівельної виручки з головної каси банком

Кожен документ можна роздрукувати та зберегти в будь-якому форматі.

Бухгалтерія онлайн BookKeeper має дуже простий інтерфейс, і не вимагає досвіду роботи ані в 1С, ані в будь-якій іншій програмі.

Завдяки онлайн розміщенню бухгалтерської програми, всі операції можна проводити не тільки в офісі, але й навіть у відрядженні — в Ужгороді, Хмельницькому, чи Кіровограді.

Щоб розібратися як самостійно вести облік та складати звітність у БукКіпер, знадобиться лише кілька годин!

Всім новим користувачам надаємо 30 днів безкоштовного тест драйву!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам