fbpx

Облік виробництва в бухгалтерській програмі BookKeeper

Облік виробництва в бухгалтерській програмі BookKeeper

В бухгалтерському онлайн сервісі BookKeeper розширились можливості обліку виробництва. Тепер виробничі компанії можуть вести облік не тільки простого виробництва з оприбуткуванням готової продукції на складах. Але й використовувати самостійно виготовлені вироби, так звані напівфабрикати, в подальших виробничих процесах.

Розглянемо як в БукКіпер вести облік компанії, яка виготовляє продукцію для продажу та, одночасно, використовує її в наступних виробничих циклах.

1. Оприбутковуємо від постачальника запаси. Оскільки в програмі БукКіпер є можливість вести облік ТМЗ на різних складах, в Прибутковій накладній вказуємо потрібний склад.

Прибуткова накладна в бухгалтерській програмі БукКіпер

2. Створюємо в бухгалтерській програмі документ «Рецептура», що дозволить миттєво провести Акти виготовлення. В документі Рецептура вказуємо назву готової продукції, а також кількість матеріалів, необхідних для її виготовлення.

Рецептура в програмі для обліку БукКіпер

3. На вироблену готову продукцію складаємо Акт виготовлення. Обираємо Рецептуру, після чого Акт виготовлення заповниться автоматично тією ж номенклатурою ТМЦ та кількістю запасів, які були вказані в Рецептурі. Також автоматично підраховується собівартість готового виробу. Вказуємо лише кількість виготовленої продукції.

Акт виготовлення в бухгалтерській програмі

Після проведення документа програма для обліку сформує такі бухгалтерській проводки

Бухгалтерські проводки виробництва

4. Проводимо операцію виготовлення нового виробу, де, окрім запасів, що обліковуються на субрахунках рахунку 20 (Запаси, матеріали тощо), використовуються ще й раніше самостійно вироблені матеріали. В Акті виготовлення також вказуємо кількість готових виробів.

Акт виготовлення в програмі для обліку БукКіпер

Програма для обліку сформує проводки щодо списання зі складу запасів та готових виробів та одночасним оприбуткуванням готової продукції на рахунок 26.

Бухгалтерські проводки виготовлення

Для готового виробу, в якому використовуються не тільки запаси, а й інша готова продукція, також можливо скласти документ Рецептура. Це оптимізує час проведення потрібних операцій з виробництва в бухгалтерській програмі.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

В разі виникнення будь-яких питань з обліку виробництва в бухгалтерській програмі BookKeeper звертайтесь в службу підтримки:

E-mail: support@bookkeepertech.com

Telegram: @BookKeeper_Support_bot

Viber: BookKeeper Support

Багатоканальні телефони служби підтримки:

+38 067 250 8485;

+38 044 333 9579;

+38 050 446 0110

Якщо ви ще не користуєтесь БукКіпер, але шукаєте онлайн сервіс для обліку вашої діяльності, реєструйтесь вже зараз та отримуйте місяць безкоштовного тест-драйву в бухгалтерській програмі.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам