fbpx

Opendatabot став безкоштовним для всіх ФОПів

Opendatabot став безкоштовним для всіх ФОПів

Сервіс відкритих даних Opendatabot став безкоштовним для всіх українських підприємців. Раніше відстежувати зміни по ФОП в реєстрах можна було в професійному аккаунті Opendatabot, який коштує 270 гривень в місяць. Відтепер в звичайному аккаунті в сервісі без придбання преміум-тарифа підприємці можуть:

  • відслідковувати зміни в єдиному державному реєстрі: виникнення податкового боргу, зміни групи платника ЄП та статусу платника ПДВ;
  • сдавати податкові звіти та платити податки;
  • підписувати за допомогою ЕЦП та обмінюватися договорами, рахунками, актами безпосередньо в смартфоні;
  • відслідковувати зміни в реєстрі нерухомості, арешти рухомого майна, єдиний реєстр боржників.

Сервіс доступний в месенджерах Viber, Telegram і Мessenger, а також у встановленому додатку на смартфони з ОС iOS та Android. Для підключення послуг Opendatabot достатньо підтвердити свій аккаунт за допомогою ЕЦП.

Професійні аккаунти також залишаються в сервісі. За їх допомогою можна відслідковувати 10 компаній та 10 судових справ.

Нагадаємо, що для обліку ФОП та складання податкової звітності зручно використовувати онлайн сервіс BookKeeper. Програма працює з ноутбука, або планшета із підключенням до інтернет, а податкова звітність заповнюється автоматично на підставі проведених операцій у звітному періоді. Всі звіти можна зберегти у форматі XML для подання їх у контролюючі органи.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП всіх груп і систем оподаткування. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів.

Для обліку роздрібних продажів є можливість налаштувати зв’язок з фіскальним реєстратором та автоматично імпортувати в БукКіпер інформацію про продажі з одночасним списанням зі складу реалізованих товарів.

Нові користувачі отримують місяць бузкоштовного тест-обліку в програмі.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам