fbpx

«МЕДЕК» - фармацевтична компанія

Фармацевтична компанія «МЕДЕК» представляє на ринку України препарати провідних світових виробників генеричних лікарських засобів з 2013 року. Основною мета компанії є забезпечення українських пацієнтів високоякісною фармацевтичною продукцією за доступними/економічно обґрунтованими цінами. Наш перший стратегічний напрямок — це препарати противірусної дії, зокрема, для лікування хронічного вірусного гепатиту С. Наші представництва знаходяться майже в усіх областях України.

Облік у великому офісі повинен бути забезпечений стабільною і швидкою роботою в мережі, і в цьому нам ніяк не підійшла 8-ка 1С. Нам довелося шукати відповідну бухгалтерську програму. Завдяки рекомендаціям, ми перейшли на БУККІПЕР та отримали швидкість роботи, мобільність і безпеку.

Спочатку в накладних програми ніде було вказувати місце відвантаження товарів. Потім це було вирішено введенням додаткових колонтитулів.

Корисним доповненням стала можливість встановлення різних прав — бухгалтер, менеджер і керівництво мають різні рівні доступу в БУККІПЕР.

Лариса, бухгалтер

Реєструйтесь і користуйтесь перший місяць без оплати!


Сайт клієнта
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам