fbpx

ІТ-підприємцям заборонять ЗЕД?!

ІТ-підприємцям заборонять ЗЕД! Програма для обліку БукКіпер

На форумі Level Up Ukraine, що відбувся в Києві 21 лютого 2020 року, заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков розповів про нові правила діяльності ІТ-підприємців, які влада має намір в майбутньому реалізувати.

Замміністр розповів, що в процесі довгого обговорення влада зуміла знайти компроміс з представниками ІТ-індустрії. Він полягає в тому, що 5-та група ФОП для ІТ-програмістів таки буде проваджена. Але, на відміну від попередніх спроб аналогічних новацій для спрощенців (про це ми писали тут), нова модель не передбачає збільшення податкового навантаження. Планується, що базою нарахування ЄСВ буде лише одна мінімальна зарплата і «поступове збільшення по 1% на рік» (напевно, пан Борняков мав на увазі зростання ставки ЄП до її максимальної величини — 10% — від автора.).

Для цієї групи буде заборонена зовнішньоекономічна діяльність. Рішення пов’язано з тим, що прибутки іноземних компаній, які наймають українських програмістів, залишаються за межами України, а сюди перераховуються лише кошти для оплати праці. Для розвитку національної економіки вигідніше, щоб ІТ-компанії створювались всередині України, і тут же залишались гроші.

Вже більше року вітчизняні підприємці всіх систем оподаткування ведуть облік в онлайн-сервісі БукКіпер. Українська програма дозволяє складати операції з обліку:

  • Придбання та Продажі (товарів, робіт та послуг);
  • Операцій зовнішньоекономічної діяльності;
  • Розрахунків з контрагентами;
  • Курсових різниць;
  • Запасів і складських залишків товарів;
  • ПДВ;
  • Заробітної плати тощо.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Необхідні податкові заповнюються автоматично на підставі проведених операцій.

Нескладний інтерфейс дозволяє легко розібратися, як працювати в програмі користувачам без професійних знань в бухгалтерії.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам