fbpx

«Податкова стежить за тобою»: як виявляють незадекларовані доходи ФОП?

«Податкова стежить за тобою» як виявляють незадекларовані доходи ФОП

Коли в доступі є зручний сервіс для обліку, ані розрахунок податків, ані правильне складення податкової звітності не викликатиме труднощів. Хмарна бухгалтерія БукКіпер дозволяє проводити документи, розраховувати зарплату, вести облік доходів та витрат, а також складати всі необхідні регламентовані звіти представникам малого, середнього бізнесів і неприбуткових організацій. Вже за два тижні роботи в бухгалтерському сервісі BookKeeper, навіть користувачі без бухгалтерського досвіду та економічної освіти, самостійно ведуть облік власної діяльності, подають правильні звіти та не мають проблем з контролюючими органами.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Тим часом, податкова зараз пильно взялася за ФОПів. Зокрема, звіряючи інформацію в базах ДПС, контролюючі органи виявляють підприємців, які не задекларували, або не повністю задекларували власні доходи. Як наслідок, вже 265 підприємців подали уточнені декларації платників ЄП і додатково задекларували 33 млн грн.

Перевірити достовірність задекларованих доходів, наприклад ФОП 3 групи нескладно: підприємець відображає у декларації суми отриманих доходів за квартал і сплачує з них податки. Одночасно за цей самий квартал юридичні особи, які виплачують доходи підприємцям, показують виплачені доходи ФОП у власній квартальній декларації в додатку 4ДФ до єдиної звітності за ознакою «157». І до тих підприємців, у яких виявлені розбіжності між задекларованими податками у декларації з ЄП та задекларованими доходами у додатку 4ДФ до об’єднаної звітності за ознакою «157», податківці мають питання.

Ще одним виявленим порушенням у ФОП є подання ними звітності про відсутність прибутків. Одночасно ці підприємці на постійній основі виплачують зарплату найманим працівникам, і її загальна сума часто в рази перевищує загальні обсяги доходу. Таким чином, у податківців постає цілком закономірна зацікавленість джерелами на виплати зарплати.

Бажаємо вам, щоб жодні питання податківців не стосувались вашого бізнесу і вашої діяльності. Ведіть облік в БукКіпер, завантажуйте банківські виписки онлайн або у файлах та розраховуйте податки лише натисканням однієї клавіші. Податкова декларація ЄП заповнюється автоматично на підставі нарахованих податків. І після її збереження у форматі xml, ви без проблем зможете подати декларацію через Електронний кабінет платника податків.

Також радимо регулярно самостійно перевіряти відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру шляхом формування запиту про отриманий дохід від підприємницької діяльності за ознакою «157» в Електронному кабінеті.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам