fbpx

У бухгалтерів збільшиться роботи: сплата ПДФО за податковою адресою фізосіб

У бухгалтерів збільшиться роботи сплата ПДФО за податковою адресою фізичних осіб

У ВР підготували два законопроекти, якими пропонують зараховувати ПДФО з доходів фізичних осіб за місцем їх податкової реєстрації.

Зокрема, законопроект №4369 передбачає обов’язок фізосіб — платників податку інформувати роботодавця про зміну адреси своєї податкової реєстрації. А, в свою чергу, податкові агенти, зобов’язані перераховувати ПДФО з доходів фізичних осіб у місцевий бюджет, де фізичні особи зареєстровані.

Одночасно законопроект №4370 вносить відповідні зміни до статті 64 Бюджетного Кодексу України. У частині 2 цієї статті також уточнюється, що ПДФО, утриманий з доходів фізичних осіб сплачується до бюджетів за місцем податкової реєстрації таких осіб.

законопроект №4370

Зміни планують ввести з 1 січня 2022 року. І, якщо законопроекти приймуть, для бухгалтерів це значитиме збільшення кількості порційних звітів за формою 1ДФ та кількості платіжних доручень в місцеві бюджети.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Нагадаємо, що в онлайн бухгалтерії BookKeeper автоматизовано розрахунок заробітної плати, лікарняних, відпускних, а також винагороди фізичним особам за договорами ЦПХ. В програмі реалізовано виплата зарплати готівкою, на картки, або ж за зарплатним проектом одним платіжним дорученням.

розрахунок зарплати в бухгалтерській програмі БукКіпер

Відомості мають належну форму, їх можна надрукувати, або зберегти в електронному вигляді.

Розрахункова відомість в бухгалтерській програмі БукКіпер

Звіти по зарплаті (1ДФ, Д4) заповнюються автоматично на підставі проведених операцій. Кожен звіт з додатками можна зберегти у форматі XML для наступного подання у контролюючі органи.

Всі нові користувачі після реєстрації в онлайн сервісі отримують місяць безкоштовного обліку.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам