fbpx

В Новый год с новой бухгалтерской программой

В Новий рік з новою бухгалтерською програмою БукКіпер

Всі залишки ТМЦ звірені, а розрахунки з партнерами проведені, фінансові звіти складені, а податки розраховані. Новий рік — найкращий час для переходу в нову бухгалтерську програму! І в цій справі ви не залишитесь на самоті: команда BookKeeper допоможе вам перенести дані, проконсультує та покаже, як імпортувати базу контрагентів, об'єкти обліку та внести початкові залишки. На всіх нових клієнтів BookKeeper очікують новорічні подарунки, які спрятимуть легкому і комфортному переходу в нову програму.

Уявіть, як чудово вести бухгалтерський облік в програмі, яка, відповідно до змін в законодавстві, постійно оновлюється, і кожне наступне оновлення не потребує жодних витрат. А якщо програма працює онлайн, не обов’язково працювати лише в офісі. Вдома, сидячи з чашкою гарячого чаю, можна скласти будь-який фіскальний звіт і відправити його до держорганів. Або оперативно виписати рахунок навіть на зустрічі з клієнтами, і так само швидко отримати від них оплату.

Коли в програмі є перелік всіх необхідних операцій та звітів, а база даних надійно зберігається в хмарному сховищі вже не потрібні «танці з бубном» системного адміністратора навколо комп’ютера та офісного сервера. Всі перебої та зависання залишились в минулому. І це початок нової ери, коли кожен займається своєю справою: бухгалтер — бухгалтерією, директор — бізнесом, а розробники — підтримкою програми для обліку.

Але як вибрати надійну бухгалтерську програму, як впевнитись, що весь функціонал присутній, а на оновлення не слід буде чекати місяцями? Як відмовитись від обліку в старій програмі та перенести базу даних в нову? Як не помилитися у виборі?

Наважитись на перехід в нову бухгалтерську програму справді важко. Адже немає гарантії, що програма буде відповідати вашим потребам. Саме тому, поки ще не минув рік, пропонуємо зареєструватись в бухгалтерській програмі онлайн БукКіпер вже зараз і отримати місяць безкоштовного обліку. Цього час більш ніж достатньо, щоб зрозуміти функціонал програми, з’ясувати, наскільки сервіс задовольняє ваші вимоги, перевірити, як легко в ній працювати та остаточно вирішити питання з переходом. Також ви завжди зможете звернутись в безкоштовну службу підтримки користувачів із будь-яким питанням.

Ми знаємо, що перейти в нову програму в справі важче, ніж на словах, особливо для існуючої компанії з довгою історією. Адже якось треба перенести існуючу базу, внести початкове сальдо. Ми вам допоможемо перенести дані, проконсультуємо та покажемо, як імпортувати базу контрагентів, об'єкти обліку та вносити початкові залишки.


Ми підготували для вас ще подарунки під ялиночку!

В період з 18 грудня 2019 по 31 січня 2020 при оплаті за 3 місяці обліку в BookKeeper (885 грн.) даруємо ще одну роль користувача з власним набором прав також на 3 місяці. Ваш основний логін з повними правами користувача буде доступний. А додаткову роль ви можете відкрити комусь із співробітників: бухгалтеру, менеджеру або іншим працівникам. Такі користувачі під особистим логіном матимуть доступ до операцій та документів, з якими вони безпосередньо працюють.

Крім цього, клієнти, які в період з 18 грудня 2019 по 31 січня 2020 зроблять оплату за 6 або 12 місячних ліцензій (1770 грн. і 3540 грн. відповідно), отримають в подарунок 3 вебінари тривалістю 2 години кожний. На відео-семінарах ми покажемо, як вносити залишки в БукКіпер, розглянемо розповсюджені кейси обліку ФОП, юросіб та неприбуткових організацій. Ми гарантуємо, що після вебінарів ви розберетесь в нескладному інтерфейсі БукКіпер, отримаєте відповіді на важливі питання обліку і зможете комфортно та спокійно перейти на облік в нову програму.

При оплаті 6-ти місячних ліцензій, кожен клієнт додатково отримає 7-ий безкоштовний місяць обліку.

При оплаті за рік, даруємо безкоштовні 13 і 14 місяці обліку в онлайн бухгалтерії.

Детальніше про програму тут

Умови новорічної акції в період з 18.12.2019 по 31.01.2020

ОБЛІК В БУККІПЕР ПОДАРУНКИ ТА БОНУСИ
Реєстрація Перший місяць обліку безкоштовно
Оплата за 3 місячні ліцензії (885 грн.) Перший місяць обліку безкоштовно

Безкоштовна додаткова роль користувача на 3 місяці

Оплата за 6 місячних ліцензій (1770 грн.) Перший місяць обліку безкоштовно

Безкоштовна додаткова роль користувача на 3 місяці

Участь в 3 вебінарах + запис вебінарів

+ ще 1 місяць обліку безкоштовно

Оплата за 12 місячних ліцензій (3540 грн.) Перший місяць обліку безкоштовно

Безкоштовна додаткова роль користувача на 3 місяці

Участь в 3 вебінарах + запис вебінарів

+ ще 2 місяці обліку безкоштовно

Не зволікайте! Новий рік — найкращий час для переходу в нову бухгалтерську програму!


Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам