fbpx

Єдиний рахунок для сплати податків: як це буде

Єдиний рахунок для сплати податків. Бухгалтерська програма БукКіпер

Суб’єкти господарювання самі вирішуватимуть, як сплачувати ЄСВ, податки та інші обов’язкові платежі: на єдиний рахунок або на різні рахунки (як це відбувається зараз). Єдиний рахунок, який відкриється на ім’я ДПС, запрацює з 1 січня 2021 року.

Повідомлення про використання або відмову використання єдиного рахунку подається в ДПС в електронній формі через електронний кабінет. Але зробити це можна лише 1 раз протягом календарного року.

На підставі повідомлення про використання єдиного рахунку ДПС не пізніше наступного робочого дня після отримання повідомлення включає такого суб’єкта господарювання до реєстру платників податків, які використовуються єдиний рахунок.

Якщо суб’єкт господарювання повідомляє про відмову використання єдиного рахунку, ДПС не пізніше наступного робочого дня після отримання повідомлення відображає в реєстрі платників, які використовують єдиний рахунок, інформацію щодо виключання такого платника податку з реєстру з 1 січня наступного року.

На єдиний рахунок можна буде сплачувати всі податки, крім ПДВ, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також чистого прибутку (доходу) державними та комунальними підприємствами.

Під час використання єдиного рахунку, платник не може сплачувати податки на інші казначейські рахунки для сплати податків. В разі перерахування коштів на інші рахунки, вони вважатимуться помилково перерахованими та підлягатимуть поверненню. Так само вважатимуться помилково перерахованими кошти, що надійшли на єдиний рахунок від платника, не зареєстрованому і відповідному реєстрі.

Інформація щодо руху коштів на єдиному рахунку буде доступна в електронному кабінеті в режимі реального часу.
Більше про функціонування єдиного рахунку — в проекті Мінфіна.

Нагадаємо, що розрахунок податкових зобов’язань за всіма податками (ЄП, ЄСВ, ВЗ, податок на прибуток, ПДВ тощо) можливо вести в онлайн бухгалтерії БукКіпер.

Українська програма, спеціально розроблена для малого та середнього бізнесу, дозволяє вести облік операцій з продажу та придбання, імпорту та експорту, обліку ТМЦ, основних засобів та виробництва, заробітної плати та інші.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Незважаючи на простий інтерфейс програми, завдяки якому підприємець без бухгалтерського досвіду, зможе самостійно розібратись в обліку своєї діяльності, BookKeeper вирішує ряд питань, які постають перед професійним бухгалтером. Програма для обліку, що розроблена за принципом запису операцій бухгалтерськими проводками, дозволяє проаналізувати витрати та доходи періоду, провести ряд операцій ручними проводками, автоматично розрахувати податки та скласти і подати податкову звітність.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам