fbpx

єПІДТРИМКА 6500 грн: хто, коли та як отримає?

єПІДТРИМКА 6500 грн хто, коли та як отримати

Починаючи з 8 березня в «Дії» можна подати заяву на отримання допомоги в розмірі 6500 грн через війну.

Державна програма допомоги працює по аналогії з програмою «ковідної тисячі». Більш того, Постанова КМУ від 04.03.2022р. №199 вносить зміни до базової постанови, якою затверджувались правила отримання «ковідної тисячі» щодо осіб, які мають право претендувати на отримання допомоги.

Хто може отримати одноразові військові 6500 грн з єПІДТРИМКИ:

 • наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ
 • ФОП усіх груп

Страхувальники таких осіб мають одночасно відовідати трьом умовам:

1. Перебувати на обліку як платники ЄСВ на територіях, де проводяться бойові дії. Наразі КМУ затверджено перелік областей для єПІДТРИМКИ: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська та м. Київ.

2. Страхувальники подали податкову звітність за 4 квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік (річна звітність стосується ФОП 1 і 2 групи).

3. Заявники-страхувальники не повинні бути бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Протягом одного робочого дня з дня визначення території, на якій проводяться бойові дії, ДПС передає ПФУ відомості страхувальників, які перебувають на обліку як платники єдиного внеску саме на цій території, і ці реєстри сформовані станом на 1 число відповідного місяця.

Обмежень для використання допомоги немає.

Як отримати допомогу 6500?

Заяву на отримання допомоги можна подати лише за допомогою мобільного застосунку Дія, версія не нижче 3.0.35.

Крім того, слід мати відкриту картку в межах єПІДТРИМКИ. Щоб відкрити картку, слід звернутися онлайн до банків-партнерів програми, або офлайн до цих банківських структур.

У програмі беріть участь наступні банки:

 • Monobank
 • Альфа-банк
 • ПриватБанк
 • А-Банк
 • Ощадбанк
 • Укргазбанк
 • Raiffeisen Bamk
 • Банк Восток
 • IdeaBamk
 • ПУМБ
 • Izibank

Також в заявці вказується ПІБ, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія на номер паспорта (за наявності).

Для подання заявки в мобільному додатку Дія слід перейти в категорії розділу Послуги та обрати єПІДТРИМКА.
Система запропонує відкриті рахунки для отримання допомоги, рахунок слід обрати.

Після підтвердження рахунку буде наведене службове повідомлення про те, що коли кошти надійдуть на рахунок, буде додатково повідомлено. Передбачається, що цей термін становитиме 10 днів.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам