fbpx

Заміна 1С - це реальність!

zamina 1C

Обов’язкова вимога заміни 1С та переходу на інші облікові системи (української або закордонної розробки) стосується державних установ. Приватним компаніям, які користуються програмним забезпеченням російського розробника, не загрожує ні кримінальна, ні юридична відповідальність.

Проте через заборону будь-яких розрахунків з компаніями, які потрапили під санкції, купити нові ліцензії 1С, замовити оновлення ПЗ до останньої версії, модифікацію під потреби бізнесу або розширити функціонал вже неможливо. Наймання в штат підприємства розробників для технічної підтримки системи частково задовольняє потреби бізнесу. Та на практиці виконує функцію хіба що милиці для кульгавого.

Довгий час розробник бухгалтерських продуктів 1С, компанія «Єврософтпром» була монополістом на українському ринку, і для розвитку українських облікових систем не було підґрунтя. Але попит має бути задоволений пропозиціями. І вже сьогодні існують швидкі бухгалтерські системи замість 1С!

Перш ніж придбати дорогу альтернативу 1С, слід визначитись, які процеси бізнесу вимагають автоматизації та систематизації. Адже не всі функції дорогої системи ERP (наприклад, німецької SAP Business One) будуть необхідні для малого бізнесу. І навпаки — системи iOblik й Develop не вирішують задачі великого бізнесу.

Враховуючи реалії сучасного життя, важливо, щоб бухгалтерська програма — аналог 1С дозволяла автоматизувати бухгалтерський, податковий і фінансовий облік, та була чутливою до частих змін в законодавстві. Цим вимогам повністю відповідає БукКіпер.

Система дозволяє вести облік діяльності підприємств і підприємців всіх систем оподаткування. Бухгалтерський і податковий облік передбачено для розділів: Придбання, Продажі, Необоротні активи, Запаси, Виробництво, Послуги, Каса і Банк, ЗЕД, ПДВ, Заробітна плата та інші. Реалізовані всі необхідні форми фінансової та податкової звітності, які можливо зберегти або подати онлайн.

Бухгалтерська програма БукКіпер — це якісно нова заміна 1С, яка дозволяє працювати автономно, без залучення програмістів. Оновлення облікової системи відбувається автоматично. І в разі зміни в законодавстві, або у формах документів (Податкових накладних, звітах) — всі нововведення будуть долучені до системи без завантаження додаткових файлів.

Розглянемо й інші варіанти, які доступні на ринку: від загальновідомих іноземних брендів до продуктів української розробки.

Відкрити порівняння в окремому вікні

Статьи по теме

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизировано рабочее место кассира для работы с фискальными регистраторами ІКС-МАРКЕТ
Під впливом «загальноукраїнської фіскалізації» Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Зачем ФОПу бухгалтер, если есть онлайн сервис BookKeeper?
Как считаете, сколько времени нужно ФЛП на то, чтобы самому вести учет своей деятельности? Возможно ли это вообще — не привлекая бухгалтера-аутсорсера, составить самостоятельно декларацию по ЕН?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Опять обманули: применение предпринимателем новых лимитов доходов в 2020 опасно
Закон 540, который увеличил предельные объемы доходов для ФЛП, противоречит принципам НКУ. Существует большая вероятность того, что налоговики изменят свою позицию относительно применения упрощенцами новых лимитов в 2020 году.
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам