fbpx

Заміна 1С - це реальність!

zamina 1C

Обов’язкова вимога заміни 1С та переходу на інші облікові системи (української або закордонної розробки) стосується державних установ. Приватним компаніям, які користуються програмним забезпеченням російського розробника, не загрожує ні кримінальна, ні юридична відповідальність.

Проте через заборону будь-яких розрахунків з компаніями, які потрапили під санкції, купити нові ліцензії 1С, замовити оновлення ПЗ до останньої версії, модифікацію під потреби бізнесу або розширити функціонал вже неможливо. Наймання в штат підприємства розробників для технічної підтримки системи частково задовольняє потреби бізнесу. Та на практиці виконує функцію хіба що милиці для кульгавого.

Довгий час розробник бухгалтерських продуктів 1С, компанія «Єврософтпром» була монополістом на українському ринку, і для розвитку українських облікових систем не було підґрунтя. Але попит має бути задоволений пропозиціями. І вже сьогодні існують швидкі бухгалтерські системи замість 1С!

Перш ніж придбати дорогу альтернативу 1С, слід визначитись, які процеси бізнесу вимагають автоматизації та систематизації. Адже не всі функції дорогої системи ERP (наприклад, німецької SAP Business One) будуть необхідні для малого бізнесу. І навпаки — системи iOblik й Develop не вирішують задачі великого бізнесу.

Враховуючи реалії сучасного життя, важливо, щоб бухгалтерська програма — аналог 1С дозволяла автоматизувати бухгалтерський, податковий і фінансовий облік, та була чутливою до частих змін в законодавстві. Цим вимогам повністю відповідає БукКіпер.

Система дозволяє вести облік діяльності підприємств і підприємців всіх систем оподаткування. Бухгалтерський і податковий облік передбачено для розділів: Придбання, Продажі, Необоротні активи, Запаси, Виробництво, Послуги, Каса і Банк, ЗЕД, ПДВ, Заробітна плата та інші. Реалізовані всі необхідні форми фінансової та податкової звітності, які можливо зберегти або подати онлайн.

Бухгалтерська програма БукКіпер — це якісно нова заміна 1С, яка дозволяє працювати автономно, без залучення програмістів. Оновлення облікової системи відбувається автоматично. І в разі зміни в законодавстві, або у формах документів (Податкових накладних, звітах) — всі нововведення будуть долучені до системи без завантаження додаткових файлів.

Розглянемо й інші варіанти, які доступні на ринку: від загальновідомих іноземних брендів до продуктів української розробки.

Відкрити порівняння в окремому вікні

Статьи по теме

Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
З 1 жовтня 2020 року кожен заявник на кешбек, ідентифікуючи себе через електронний кабінет, фактично даватиме згоду, що податкова перевірятиме і його.
Прибуткова діяльність неприбуткової організації таємниці реальності і облік в БукКіпер
Прибуткова діяльність неприбуткової організації: таємниці реальності
ПКУ дає зелене світло неприбутковим організаціям на отримання прибутків. Щоб отримувати доходи та не сплачувати податок на прибуток потрібно виконати законодавчі вимоги.
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Процес переходу бухгалтерії з іншого продукту в БукКіпер не займає багато часу. В сервісі реалізовано механізм імпорту існуючої бази контрагентів і об’єктів обліку та внесення початкових залишків з інших програм. Для всіх користувачів працює безкоштовна служба підтримки.
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам