fbpx

Заміна 1С - це реальність!

zamina 1C

Обов’язкова вимога заміни 1С та переходу на інші облікові системи (української або закордонної розробки) стосується державних установ. Приватним компаніям, які користуються програмним забезпеченням російського розробника, не загрожує ні кримінальна, ні юридична відповідальність.

Проте через заборону будь-яких розрахунків з компаніями, які потрапили під санкції, купити нові ліцензії 1С, замовити оновлення ПЗ до останньої версії, модифікацію під потреби бізнесу або розширити функціонал вже неможливо. Наймання в штат підприємства розробників для технічної підтримки системи частково задовольняє потреби бізнесу. Та на практиці виконує функцію хіба що милиці для кульгавого.

Довгий час розробник бухгалтерських продуктів 1С, компанія «Єврософтпром» була монополістом на українському ринку, і для розвитку українських облікових систем не було підґрунтя. Але попит має бути задоволений пропозиціями. І вже сьогодні існують швидкі бухгалтерські системи замість 1С!

Перш ніж придбати дорогу альтернативу 1С, слід визначитись, які процеси бізнесу вимагають автоматизації та систематизації. Адже не всі функції дорогої системи ERP (наприклад, німецької SAP Business One) будуть необхідні для малого бізнесу. І навпаки — системи iOblik й Develop не вирішують задачі великого бізнесу.

Враховуючи реалії сучасного життя, важливо, щоб бухгалтерська програма — аналог 1С дозволяла автоматизувати бухгалтерський, податковий і фінансовий облік, та була чутливою до частих змін в законодавстві. Цим вимогам повністю відповідає БукКіпер.

Система дозволяє вести облік діяльності підприємств і підприємців всіх систем оподаткування. Бухгалтерський і податковий облік передбачено для розділів: Придбання, Продажі, Необоротні активи, Запаси, Виробництво, Послуги, Каса і Банк, ЗЕД, ПДВ, Заробітна плата та інші. Реалізовані всі необхідні форми фінансової та податкової звітності, які можливо зберегти або подати онлайн.

Бухгалтерська програма БукКіпер — це якісно нова заміна 1С, яка дозволяє працювати автономно, без залучення програмістів. Оновлення облікової системи відбувається автоматично. І в разі зміни в законодавстві, або у формах документів (Податкових накладних, звітах) — всі нововведення будуть долучені до системи без завантаження додаткових файлів.

Розглянемо й інші варіанти, які доступні на ринку: від загальновідомих іноземних брендів до продуктів української розробки.

Відкрити порівняння в окремому вікні

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам