fbpx

Скасують звітність про працевлаштування інвалідів: що не так з покращенням?

Скасують звітність про працевлаштування інвалідів що не так з покращенням

19 жовтня Президенту було передано на підпис законопроект 7433 від 03.06.2022, за який проголосувала більшість нардепів. Документ передбачає скасування обов’язку бізнеса звітувати до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за формою 10-ПОІ. Також відмінили обов’язок ФОП та ТОВ реєструватися в цьому Фонді.

Та покращення, воно таке покращення, що разом із відміною звітування норму працевлаштування людей з обмеженими можливостями залишили. Тобто, хоч ставати на облік у Фонді вже не потрібно, працевлаштовувати осіб з інвалідністю бізнес мусить. При чому, Фонд самостійно інформуватиме працедавців про кількість осіб, які мають бути працевлаштовані. Дані для розрахунку «норми» Соцстрах братиме із баз Пенсійного фонду. Кількісна квота надійде повідомленням платникам через електронний кабінет ПФУ 1 квітня.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Якщо норма працевлаштування виконана не буде, на роботодавця накладатиметься штраф у розмірі середньорічної зарплати за кожну не влаштовану пільгову особу.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам