fbpx

Смартфон замість POS-терміналу

telefon pos terminal

В Україні представили новий формат прийому електронних платежів Tap to Phone, що дозволить використовувати смартфони замість терміналів. Щоб без додаткового обладнання прийняти оплату безготівково (з картки або мобільного гаманця покупця), продавцю досить мати смартфон на базі Android з NFC-модулем і спеціальний мобільний додаток.

Рішення Tap to Phone дозволить приймати до оплати тільки безконтактні картки і гаджети. Для цього продавцю на екрані смартфону слід ввести суму до оплати, а покупцю — притулити свою картку до задньої панелі телефону торговця.

При оплаті за допомогою мобільного гаманця, користувач проходить ідентифікацію на етапі розблокування смартфону, тому оплата проходитиме без PIN-коду. При оплаті карткою сум понад 1 000 гривень, покупцю доведеться ввести PIN на смартфон продавця. Процедура є безпечною, адже на етапі розробки мобільного додатку були прийняті заходи для захисту екрану від перехоплення конфіденційної інформації. По завершенні транзакції торговець може відправити на електронну пошту покупця чек про оплату.

Першим банком-партнером Tap to Phone став Ощадбанк. З наступного тижня в банку вже почнуть пропонувати своїм клієнтам приймати платежі за допомогою нової технології. Для цього їх потрібно буде мати підприємницький рахунок.

На відміну від традиційних POS, клієнтам банку не потрібно буде щомісяця платити 300 гривень за оренду терміналу. Основою Tap to Phone є стандартна еквайрингова модель, тому комісія за прийом платежів (% від транзакції) не відрізнятиметься від поточних тарифів банку.

За словами прес-служби Ощадбанку, технологія презентується в Україні, країнах СНД та Південно-Східної Європи вперше. Tap to Phone спрямована розширити можливості приймання електронних платежів та прискорити їх масштабування в інтересах користувачів безконтактних карт, торгово-сервісних підприємств і банків.

Наразі технологія дозволяє приймати тільки картки Visa. Але найближчим часом до вирішення будуть підключені інші платіжні системи. І в майбутньому торговці обслуговуватимуть клієнтів з картками Mastercard і Простір.

Планується, що невдовзі до проекту підключаться й інші банки.

Ще більше корисної інформації дізнавайтесь в нашому блозі!

Для вирішення облікових задач використовуйте бухгалтерський сервіс BookKeeper. Широкі можливості онлайн бухгалтерії дозволять вам легко і дуже швидко вести облік господарської діяльності та складати й подавати електронні звіти!

Новим користувачам гарантовано надається місяць безкоштовної роботи!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам