fbpx

Спрощенцям 2 групи скасують обов’язковість РРО?

Спрощенцям 2 групи скасують обов’язковість РРО. Програма для обліку ФОП БукКіпер

Голова податкового комітету Данило Гетманцев пропонує скасувати обов’язкову фіскалізацію кіосків, кав’ярень та роздрібної торгівлі. Про це свідчить законопроект, який Д. Гетманцев опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Спрощенцям 2 групи скасують обов’язковість РРО. Програма для обліку ФОП БукКіпер

Документом плануються зміни до ПКУ та законодавчих актів.

Якщо законопроект ухвалять і приймуть, РРО буде не обов’язковим для спрощенців 2 групи з обсягом доходів протягом року не більше 1,5 млн гривень, які здійснюють:

 • роздрібну торгівлю в неспеціалізованих магазинах (крім продажу побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, ювелірних виробів тощо) (група 47.11 КВЕД);
 • роздрібну торгівлю продуктовими виробами в спеціалізованих магазинах (крім підакцизних товарів) (група 47.2 КВЕД);
 • роздрібну торгівлю товарами культурного призначення та товарами для відпочинку в спеціалізованих магазинах (група 47.6 КВЕД);
 • роздрібну торгівлю косметичними товарами спеціалізованих магазинах (група 47.75 КВЕД);
 • роздрібну торгівлю квітами, насінням, добривами (група 47.76 КВЕД);
 • роздрібну торгівлю сувенірами та виробами народних майстрів;
 • роздрібну торгівлю матеріалами й устаткуванням для самостійного виконання будівельних або ремонтних робіт у домашніх умовах;
 • надання послуг з приготування їжі, морозива, квасу, кави, чаю та інших гарячих напоїв (крім підакцизної продукції) для негайного споживання з автомобілів чи пересувних вагончиків, наметів.

Однак загальна площа торгового об’єкта, в якому відбувається роздрібна торгівля не може бути більшою, ніж 50 кв. м. — у селах (селищах) та 25 кв. м. — у містах.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського та оперативного обліку ФОП всіх груп і всіх систем оподаткування. Передбачений облік грошових коштів, складський облік товарів, облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу дозволяє обмінюватись банківськими документами в режимі реального часу. Можливе завантаження виписок інших банків у форматі DBF. Всі необхідні звіти.

Також в перелік послуг, які підприємці 1 та 2 групи зможуть надавати населенню, планують додати такі побутові послуги:

 • з очищення та прибирання приміщень за індивідуальним замовленням;
 • індивідуального навчання (репетитора);
 • індивідуального виховання дітей (гувернера);
 • утримання тварин – домашніх улюбленців, в т. ч. дресирування та догляд за ними;
 • фотографії;
 • відеозйомки подій;
 • соціальної допомоги без забезпечення проживання;
 • дизайну інтер’єру;
 • реставрації творів мистецтва;
 • виготовлення творів мистецтва за індивідуальним замовленням.

Для обліку діяльності ФОП використовуйте онлайн програму БукКіпер.

Бухгалтерська програма BookKeeper дозволяє складати розрахунки, створювати документи (рахунки, накладні), вести оперативний облік товарних залишків, проводити касові та банківські операції, розраховувати зарплату, нараховувати податки, автоматично заповнювати податкові звіти.

Для обліку в БукКіпер не потрібно завантажувати на комп’ютер жодних програм або файлів. Робота відбувається онлайн з будь-якого пристрою (ноутбук, планшет) з відключенням до мережі інтернет. База даних надійно зберігається на захищених віртуальних серверах компанії Microsoft. В програмі одночасно може працювати безмежна кількість користувачів.

Для всіх користувачів працює безкоштовна служба підтримки, де ви можете отримати кваліфіковану консультацію по питанням обліку в BookKeeper.

Реєструйтесь та гарантовано отримуйте місяць обліку безкоштовно. Наступна вартість місячної ліцензії складатиме 295 гривень.

Тематичні публікації

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Знов обдурили: застосування підприємцем нових лімітів доходів у 2020 небезпечно
Закон 540, яким збільшено граничні обсяги доходів для ФОП, суперечить принципам ПКУ. Існує велика ймовірність того, що податківці змінять свою позицію щодо застосування спрощенцями нових лімітів в 2020 році. А ФОПи, які застосували збільшені обсяги, матимуть донарахування податкових зобов’язань.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам