fbpx

Чергове оновлення

Після закінчення тріального періоду роботи в сервісі, обліковий запис користувача автоматично переходить в режим "Тільки читання". Форму документа по операції "Виставлення рахунку" доповнено новими можливостями сповіщення вашого клієнта, наприклад, про зміну реквізитів. У формі документа "Реалізація послуг" додано найменування об'єкта для друку, яке було зазначено у виставленому рахунку, а також реквізити "моєї фірми" і контрагента. Додано друковану форму документа Авансовий звіт. Можливості роботи з цінами розширено. Зроблено кілька інших модифікацій. Приємної роботи!

Оновлено

  • В операцію "Реалізація послуг" додано найменування об'єкта для друку. В формі для друку додано відображення реквізитів "моєї фірми" і контрагента.
  • В Розрахунку коригування до податкової накладної додана можливість редагування ячей розділу Б в колонках 9, і 11. Додана можливість коригування ціни та копіювання рядка.
  • Змінено спливаюче вікно "Ціни". Додана можливість вибіру прайс-листа, виду ціни. Додана кнопка "Змінити", яка відкриває діалог редагування цін.
  • У властивостях об'єкта обліку на закладці "Загальні" доданий гіперлінк "Показати ціни", при натисканні якого відкривається діалог редагування цін.

Виправлено

  • При створенні пов'язаної операції "Реалізація послуг" з операції "Виставлення рахунку" здійснюється успадкування найменувань об'єктів для друку.

Покращено

  • Після закінчення пробного (тріального) періоду вмикається режим "Тільки читання" в якому можливо продовжувати працювати в системі, але неможливо створювати нові операціі, видаляти та змінювати дані.
  • В формі операціі "Виставлення рахунку" додано колонтитули, які будуть друкуватися в кожному документі. Змінити текст можна безпосередньо в робочій формі. Заголовок друкується після реквізитів до дати і номера рахунку, а нижній колонтитул - після таблиці з номенклатурою до підписів. Тепер поле "Примітка" не виводиться на друк.
  • Додано діалог редагування цін. Викликається при натисканні кнопки "Змінити" у спливаючому діалозі "Ціни", в списку об'єктів при кліці на дію "Ціни". За змістом - це розвиток закладки "Ціни", яка була раніше у властивостях об'єкта обліку.
  • Доданий вибір прайс-листа, виду ціни. Додана колонка "Створена", для значення цін, які були додані операцією "Створення прайс-листа" в ній відображається гіперлінк з датою і номером документа (при натисканні відкривається документ).
  • Додано друковану форму для авансового звіту. В робочу форму додані відповідні поля: сумма залишку або перевитрати, перелік документів отримання грошей або внеску залишків.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам