fbpx

Чергове оновлення

Розділ «Бухгалтерія», підрозділ «Платежі»: нова операція «Оплата покупця з комісією». Окремо формуються 3 проводки: погашення дебіторської заборгованості; відображення витрат на збут; списання витрат на фін. результати.

Якщо у звітному періоді присутні не проведені платіжні документи, інформація про них розміщується у системному повідомленні при формуванні «Оборотно-сальдової відомості по рахунку в банку».

Автоматична нумерація інвентарних номерів об’єктів необоротних активів. Застосовується в операціях «Введення в експлуатацію НА», «Створення НА».

Звіт за формою 1ДФ: до рядків звіту суми за операціями з ФОП та за договорами ЦПХ потрапляють автоматично.

«Акт за договором ЦПХ»: в друкованій формі документа «сума до виплати» змінена на «суму винагороди».

Оновлено

 • Розділ «Бухгалтерія», підрозділ «Платежі»: нова операція «Оплата покупця з комісією». Окремо формуються 3 проводки: погашення дебіторської заборгованості; відображення витрат на збут; списання витрат на фін. результати.
 • У Банківській виписці реалізували можливість формування «Оборотно-сальдової відомості по рахунку в банку». Звіт викликається через відповідний гіперлінк-посилання в Банківській виписці.
 • Якщо у звітному періоді присутні не проведені платіжні документи, інформація про них розміщується у системному повідомленні при формуванні «Оборотно-сальдової відомості по рахунку в банку».
 • У «Властивості Моєї фірми» додали налаштування «Здійснюється зовнішньоекономічна діяльність». При виборі цього діалогу заповнюються реквізити Моєї фірми: «Назва англійською мовою», «Адреса англійською мовою».
 • Автоматична нумерація інвентарних номерів об’єктів необоротних активів. Застосовується в операціях «Введення в експлуатацію НА», «Створення НА».

Виправлено

 • В друкованих формах документів «Рахунок», «Видаткова накладна», «Акт виконаних робіт (наданих послуг)/в т.ч. з матеріалами» відступи зліва і права збільшені до 1 см.
 • «Акт за договором ЦПХ»: в друкованій формі документа «сума до виплати» змінена на «суму винагороди».
 • Операції «Виготовлення», «Поліпшення НА», «Введення в експлуатацію/господарський оборот»: при копіюванні документів майбутньою датою, наступне оприбуткування необхідних для проведення цих операцій враховується.

Покращено

 • Звіт за формою 1ДФ: до рядків звіту суми за операціями з ФОП та за договорами ЦПХ потрапляють автоматично.
 • Звіт за формою 1ДФ: нарахування за договорами ЦПХ та операціях з ФОП відображаються в окремих рядках з відповідним кодом класифікації доходів.
 • Новий зовнішній вигляд бухгалтерських звітів: «Оборотно-сальдова відомість по рахунку в банку», «Оборотно-сальдова відомість по рахунку в банку в іноземній валюті».
 • В операції «Виставлення рахунку» змінили алгоритм перевірки залишків обраних товарів на складах. Тепер при введенні кількості ТМЦ, більшої за реальні залишки, створюється системне повідомлення: «введена кількість перевищує залишок». Сам рахунок провести можливо.
 • Операції «Створення необоротних активів», «Поліпшення необоротних активів», «Введення в експлуатацію необоротних активів»: при включенні до вартості НА витрат на «послуги, роботи з монтажу, оплату праці» можна коригувати вартість цих робіт/послуг. Залишок суми контролюється. Якщо сума вказана повністю, кількість автоматично заповнюється повністю.
 • «Властивості прайс-листа»: додана властивість «Ціна з ПДВ». Якщо обрати це значення і в прайс-листі вказати ціну, в якій вже закладено ПДВ, в документах «Рахунок», «Видаткова накладна», «Акт виконаних робіт (наданих послуг)/в т.ч. з матеріалами», ПДВ не нараховуватиметься.
 • Розділ «Необоротні активи»: у властивостях операції «Введення в експлуатацію НА» можна обрати та зберегти рахунок віднесення амортизаційних відрахувань. Одночасно рахунок у Відомості розрахунку амортизації є пріоритетним. І заповнюється тільки, якщо треба обрати спільний рахунок для всіх об’єктів. Для використання рахунків, що були вказані в Акті введення в експлуатацію, в рядок рахунку віднесення витрат у Відомості має бути вказано «не обрано».
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам