fbpx

Новорічне оновлення

У розділ «Бухгалтерія» додали План рахунків, з якого можна побудувати звіти: Відомість за розрахунками з контрагентами, Відомість за розрахунками з контрагентами у валюті, Схема рахунку та Реєстр документів. В розділі Необоротні активи реалізували Панель управління, в якій у вигляді блок-схем надана інформація про створення можливих операцій за необоротними активами. Додаткові панелі вміщують дані про стан НА підприємства, показують наявні об’єкти обліку, неоплачені рахунки та документи, не проведені в розділі.

Оновлено

 • У дочірніх документах розділу «Запаси» назву колонки «Код» змінили на назву «Стан», де відображається інформація про проведення.

Виправлено

 • У друкованій формі документа по операції «Експорт послуг» виправили друк довгих полів «Замовник, адреса» і «Замовник, в особі».
 • У друкованій формі документів «Рахунок», «Видаткова накладна», «Акт виконаних робіт», «Акт виконаних робіт з матеріалами» виправили формат відображення суми знижки.

Покращено

 • В розділі «Необоротні активи» реалізували Панель управління, в якій візуально зображені можливі операції за необоротними активами. Інформація на додаткових панелях відображає стан НА підприємства, показує наявні об’єкти обліку, неоплачені рахунки та не проведені документи.
 • План рахунків (розділ «Бухгалтерія»). До Плану рахунків прив’язали наступні звіти:
  - Відомість за розрахунками з контрагентами;
  - Відомість за розрахунками з контрагентами у валюті;
  - Схема рахунку;
  - Реєстр документів.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам