fbpx

Планове оновлення

Розділ Придбання: новий інтерфейс елементу меню Операції (beta).

Розділ Персонал: в Наказі про звільнення додали окрему підставу звільнення — «Інша». Її вибір потребує одночасного зазначення конкретної причини звільнення у відповідному новому рядку.

Розділ Зарплата: додано друковані форми документів — Відомість нарахування авансу та Розрахункова відомість.

Операція Виставлення рахунку: при заповненні асортименту рахунку, новий рядок можна додати не тільки в кінці документу, але й в середині набраної таблиці.

Оновлено

  • Розділ Персонал: в Наказі про звільнення додали окрему підставу звільнення — «Інша». Її вибір потребує одночасного зазначення конкретної причини звільнення у відповідному новому рядку.
  • Розділ Зарплата: додано друковані форми документів — Відомість нарахування авансу та Розрахункова відомість.

Покращено

  • Розділ Придбання: новий інтерфейс елементу меню Операції (beta).
  • Платіжні доручення та касові ордери відкриваються у форматі діалогів в наступних звітах: «Реєстр документів», «Реєстр проводок», «Оборотна відомість за розрахунками з постачальниками в національній та іноземній валютах», «Оборотна відомість за розрахунками з покупцями в національній та іноземній валютах», «Акт звірки розрахунків».
  • Операція Виставлення рахунку: при заповненні асортименту рахунку, новий рядок можна додати не тільки в кінці документу, але й в середині набраної таблиці.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам