fbpx

Плановий реліз

 

Розширено функціонал по виробництву. Тепер під час виготовлення готової продукції можна обрати раніше вироблену готову продукцію — тобто, запаси, що обліковуються на 26 рахунку.

Пункт «Роздріб» розділу Продажі: z-звіт можна закрити вручну — у випадках помилок та несправності РРО.

Відповідно до налаштувань власної фірми в шапці друкованих форм документів (рахунок, Видаткова накладна, Акт виконаних робіт, Накладна на повернення) відображається інформація: Є платником податку на прибуток на загальних підставах/Є платником єдиного податку; ІПН ХХХХХХХХХХХХ/Не є платником ПДВ.

Пункт «Платежі» розділу Бухгалтерія: нова видаткова операція «Страховий платіж» (Дт 654 — Кр 311).

Оновлено

  • Розширено функціонал по виробництву. Тепер під час виготовлення готової продукції можна обрати раніше вироблену готову продукцію — тобто, запаси, що обліковуються на 26 рахунку.
  • Пункт «Роздріб» розділу Продажі: z-звіт можна закрити вручну — у випадках помилок та несправності РРО.
  • Відповідно до налаштувань власної фірми в шапці друкованих форм документів (рахунок, Видаткова накладна, Акт виконаних робіт, Накладна на повернення) відображається інформація: Є платником податку на прибуток на загальних підставах/Є платником єдиного податку; ІПН ХХХХХХХХХХХХ/Не є платником ПДВ.
  • Пункт «Платежі» розділу Бухгалтерія: нова видаткова операція «Страховий платіж» (Дт 654 — Кр 311).

Покращено

  • Нарахування податків Бухгалтерською довідкою: з 1 вересня розрахунок мінімальної суми внеску ЄСВ для ФОП здійснюється відповідно до мінімальної зарплати в розмірі 5 000 гривень.
  • Удосконалено діалог створення операції «Прийом-передача необоротних активів (передача)» (розділ НА). Зокрема, зроблені дві окремі вкладки «Необоротні активи з наявності» та «Необоротні активи», що спрощує процес підбору потрібного об’єкта.
  • В друкованій формі рахунку змінена назва підсумовуючих рядків — «Разом без ПДВ», «ПДВ», «Всього». Також, якщо вказана ціна товару включає ПДВ («ПДВ в т. ч.»), в друкованій формі рахунку цифровий вміст колонок з ПДВ. Якщо ціна не включає ПДВ (помітка у віконці «ПДВ в т. ч.» не ставиться), цифровий вміст колонок — без ПДВ.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам