fbpx

Важливе оновлення

З’явився розділ «Необоротні активи», операції якого дозволяють вести облік основних засобів. Операції початкового балансу за необоротними активами, придбання, введення в експлуатацію та вибуття основних засобів і розрахунок амортизації — вже доступні для повноцінної роботи! Додано вікно привітання на головній сторінці з корисними порадами та посиланнями, що значно спростить початок роботи в сервісі. Реалізовано імпорт банківської виписки з клієнт-банку УкрСиббанка в csv-форматі. В усіх бухгалтерських внутрішніх звітах з’явилась можливість для друку. Форми документів Податкова накладна і Розрахунок коригування оновлені згідно із Наказом Мінфіну №763 від 17.09.2018. Нові бланки будуть застосовуватися при складанні документів з 01.12.2018 включно. Працювати стало ще зручніше!

Оновлено

  • З’явились операції обліку основних засобів та нематеріальних активів: внесення початкового балансу, введення в експлуатацію, розрахунок амортизації. При розрахунку податків, суми за цими операціями автоматично враховуються у складі витрат звітного періоду підприємства на загальній системі оподаткування.
  • Додано вікно привітання на головній сторінці з корисними порадами та посиланнями, які значно спростять початок роботи в сервісі. Ласкаво просимо!
  • Реалізовано імпорт банківської виписки з клієнт-банку УкрСиббанка (csv-формат).
  • З'явилася кнопка "Друк" у звітах розділу "Бухгалтерія": Загальна ОСВ, ОСВ по касі, ОСВ по рахунку в банку в національній (іноземній) валюті, Акт звірки розрахунків, а також розділу "Персонал": Розрахунково-платіжна відомість, Список прийнятих, Список співробітників та інші.

Виправлено

  • Базовий список операцій, можливий для проведення банківською випискою, розширено. В новій версії всі банківські операції, що реалізовані в онлайн бухгалтерії, доступні для проведення однією випискою.
  • Операція "Реалізація запасів". У друкованій формі видаткової накладної додано можливість введення розширеного формату адреси сторін угоди.

Покращено

  • Форма документа "Податкова накладна" оновлена ​​до версії, затвердженої Наказом №763 від 17.09.2018. Нова форма містить зміни та новації, згідно із Наказом, та буде використовуватись для податкових накладних, складених після 01.12.2018 включно.
  • Форма документа "Розрахунок коригування до податкової накладної" оновлена ​​до версії, затвердженої Наказом №763 від 17.09.2018. Нова форма буде використовуватись для документів, складених після 01.12.2018 включно.
  • Фіскальні звіти. Покращена процедура перевірки наявності запущеного SonataAgent.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам