fbpx

Вітаємо з Днем бухгалтера та аудитора

з днем бухгалтера програма для обліку БукКіпер

Зі святом вітаємо найточніших людей, без чиєї важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації — бухгалтерів та аудиторів!

І хоч цей день не є загальнодержавним святом, ми впевнені, що ви, як ніхто інший, заслуговуєте на відпочинок, теплі привітання та пам’ятні подарунки. Нехай сьогоднішній день для вас буде радісним та яскравим, а наступні робочі дні року — спокійними, легкими та благополучними.

Зичимо вам міцного здоров’я, справжнього щастя, невичерпного ентузіазму, легкої роботи і працьовитості. Бажаємо, щоб у вашу сторону прямували великі фінансові потоки, по статтях бухгалтерського обліку був порядок і високі показники, а дебет з кредитом завжди сходився. І нехай ваш професіоналізм був націлений тільки на успіх!

Ваш Bookkeeper SaaS

Тематичні публікації

Скасовано Книги обліку доходів (доходів і витрат) які наслідки для платників ЄП. Онлайн програма для обліку ФОП БукКіпер
Скасовано Книги обліку доходів (доходів і витрат): які наслідки для платників ЄП?
Закон, що скасував обов’язкове ведення Книги ФОП, приніс більше несподіванок, ніж очікувалось. Адже з 01.01.2021 Книга обліку буде скасована не тільки для ФОП 1, 2 та 3 груп (які не є платниками ПДВ), але й для ФОП 3 групи — платників ПДВ.
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам