fbpx

Почалось! Розробляються заходи проти схем з використанням ФОП

Почалось! Розробляються заходи проти схем з використанням ФОП

Питання реформування спрощеної системи оподаткування триває вже не перший рік. До ВР неодноразово подавалися проекти законів, які передбачали ведення окремої групи ІТ-підприємців, змінення ставки оподаткування доходів програмістів та впровадження ознак трудових відносин виникають між компаніями та ФОП-підрядниками. Нова влада також взялась за боротьбу зі схемами за участю ФОП.

Перш за все йдеться про схеми, в яких компанії продають товари та обслуговують своїх клієнтів від імені ФОПа, тим самим ухиляючись від сплати податків. За словами депутату від партії «Слуга народу» Данила Гетманцева, заходи боротьби зі зловживаннями ФОП будуть розроблені до початку роботи нового парламенту.

Оскільки і Президент, і його партія зобов’язувались не підвищувати ставки спрощенців та не скорочувати ліміти операцій, питання зі схемами ФОП стоїть вкрай гостро. Адже проблема спрощеного режиму в тому, що крім малого підприємництва, середній та великий бізнес також його використовують. В ресторанах можна отримати два чеки — на алкоголь від юридичної особи, а на їжу — від підприємця. Так само ювелірні та побутові магазини видають чеки від ФОП, тим самим не доплачуючи до бюджету левову частку податків.

Найближчим часом рішення щодо зловживань ФОП будуть представлені. Наразі розглядається припинення подібних схем, використовуючи тільки адміністративні процедури. Однак не виключається можливе внесення змін і в податкове законодавство.

Для обліку діяльності підприємців і підприємств та подання електронної звітності використовуйте онлайн бухгалтерію БукКіпер.

В бухгалтерській програмі реалізовано облік діяльності всіх систем оподаткування. Робота в BookKeeper охоплює ведення операцій продажів і придбання, в тому числі за договорами комісії, запасів, виробництва, необоротних активів, персоналу, заробітної плати та винагороди на ЦПХ. На підставі проведених документів, заповнення регламентованих звітів відбувається автоматично. Можливе збереження всіх звітів у форматі xml з наступним поданням їх в ДФС зручним для вас способом.

Робота в бухгалтерському сервісі БукКіпер проводиться онлайн. База даних зберігається на віртуальних серверах компанії Microsoft, що гарантує їх надійний захист.

Всім новим клієнтам даруємо 30 днів роботи в BookKeeper. Вартість ліцензії складає 295 гривень в місяць. При оплаті за 6 та 12 місяців — надається відповідно місяць або два безкоштовно!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам