fbpx

Як ФОП змінити місце реєстрації бізнесу через Дію?

Як ФОП змінити місце реєстрації бізнесу через Дію

Відповідно до Закону Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України, здійснювати господарську діяльність після переведення бізнесу з тимчасово окупованих територій дозволяється виключно після його перереєстрації та зміни податкової адреси.

Наразі портал Дія дозволяє внести інформацію про ФОП, що зберігається в Єдиному державному реєстрі онлайн, через послугу «Внесення змін до ФОП».

Зміна місцезнаходження бізнесу ФОП через Дія відбувається наступним чином:

1. Реєстрація або авторизація на порталі.

2. Заповнення онлйан-форми на отримання послуги.

Заява до податкової сформується автоматично, якщо зміни стосуються ПІБ, КВЕД, місця знаходження, а також в разі перебування на єдиному податку.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

3. Заява автоматично буде надіслана до реєстратора. Заповнення заяви триває приблизно 10 хвилин.
Вартість послуги становить 190 гривень.

Хмарний сервіс БукКіпер дозволяє автоматично розраховувати податки, вести облік, а також складати податкову звітність підприємців всіх груп та систем оподаткування. В разі змін в законодавстві та у формах податкової звітності, всі зміни впроваджуються в сервісі оперативно. Заповнені звіти можна зберегти у форматі xml для подання через Електронний кабінет платника податків або іншим способом.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам