fbpx

Як подати звіт ФОП

Як подати звіт ФОП БукКіпер

Наближається граничний строк подання квартального звіту ФОП. Податкова декларація платника єдиного податку ФОП за 1 квартал 2019 року має бути подана до ДФС за місцем проживання до 10 травня.

Користувачі BookKeeper вже оцінили переваги простого складання декларації, а також миттєвого подання звіту ФОП за допомогою програми Соната, яку інтегровано з бухгалтерським сервісом.

Тим, хто вперше буде складати звіт ФОП

 • Розрахуйте податки за перший квартал. В розділі Бухгалтерія перейдіть до пункту меню «Інші операції» та оберіть «Нарахування податків».
 • Як подати звіт ФОП БукКіпер

 • Переходьте в розділ Звітність і серед документів оберіть Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи (квартальна).
 • Як подати звіт ФОП БукКіпер

 • У відкритому звіті натисніть «заповнити», після чого результати вашої діяльності за перший квартал автоматично будуть відображені в декларації. Ви також можете внести у документ зміни.
  Про алгоритм розрахунку показників кожного рядка звіту можливо дізнатися в довідці бухгалтерської системи. Перейти до довідки можна, натиснувши на значок «?» (знаходиться у правому верхньому кутку сервісу) або за цим посиланням.
 • Після проведення декларації її можна подати через програму Соната. Для цього потрібно завантажити і встановити на своєму комп’ютері Сонату, та ввести в неї ваш обліковий запис.
  Після цього у відкритому звіті з’являться дві кнопки: «Відкрити Сонату» та «Відправити в Сонату».
  Натискання першої і другої кнопки дозволить відкрити Сонату та експортувати до програми звіт з подальшим його поданням до ДФС

Як подати звіт ФОП БукКіпер

БукКіпер також дозволяє зберегти звіт ФОП в xml-форматі, щоб подати його до ДФС іншим зручним для вас способом.

Як ще можна подати звіт ФОП до ДФС:

 • Електронний кабінет платника податків

  Сервіс надається ДФС, він безкоштовний.
  Працювати в ньому можна без використання спеціально встановленого на комп’ютері додатка. Щоб увійти в сервіс, необхідно скористатись ЕЦП.

  Електронний кабінет дозволяє ознайомитись зі станом розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків), а також підготувати, заповнити, переглядати, підписати та відправити електронну звітність онлайн.

  Необхідну інформацію про роботу із сервісом ви можете отримати тут. Також діє служба підтримки користувачів.

 • Єдине вікно подання електронної звітності

  Програмне забезпечення, яке розроблене фахівцями ДФС, також безкоштовне.
  Щоб створювати і подавати звіти, програму необхідно скачати на сайті ДФСУ в розділі «Електронна звітність» і встановити її на комп’ютері.

  Зверніть увагу, спочатку встановлюється «базовий файл» (станом на квітень 2019 року — це реліз версії 1.27), а потім його слід оновити до актуальної версії.

  У зв’язку із затвердженням нових форм і версій документів, оновлення програми виходять практично кожен місяць. Тому ПЗ необхідно буде оновлювати.

  Інструкцію, яка допоможе розібратися в технічних вимогах, необхідних для нормального функціонування програми, а також повноцінної роботи з нею, ви знайдете на сайті ДФС.

 • Електронна звітність Приват24 для бізнесу

  Онлайн-сервіс входить до переліку послуг, які клієнтам надає ПриватБанк. Для того, щоб безкоштовно подати звіт ФОП через «Електронна звітність», потрібно бути зареєстрованим в Приват24 для бізнесу та мати сертифікат ЕЦП.

  Отримати сертифікати та ЕЦП можна і у АЦСК ПриватБанка. Їхати нікуди не треба, вся процедура проводиться онлайн: в особистому кабінету обирайте розділ меню «Послуги» та переходьте до «Електронний підпис АЦСК».

  Сервіс дозволяє створювати та імпортувати раніше створені звіти, а також подавати їх до контролюючих органів.

  Всім користувачам надається безкоштовна кваліфікована онлайн-консультація.

Незалежно від того, який спосіб подання Декларації ФОП до ДФС ви оберете, будьте певні, з онлайн-бухгалтерією БукКіпер всі ваші розрахунки та звіти будуть складені вірно. Приєднуйтесь до спільноти користувачів та реєструйтесь в BookKeeper! Всім гарантовано надається перший місяць роботи безкоштовно!

BookKeeper: сучасні технології для вашого бізнесу!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам