fbpx

Як скласти Книгу обліку доходів ФОП в BookKeeper?

Як скласти Книгу обліку доходів ФОП в BookKeeper

В релізі БукКіпер від 20 січня 2023 року було додане формування Книги обліку доходів ФОП на ЄП, яка є обов’язковою для заповнення підприємців.

До 01 січня 2021 в Україні діяла затверджена форма Книги обліку доходів, яку потрібно було реєструвати в податкових органах. Починаючи з 2021 року платники ЄП 1,2 та 3 груп ведуть Книгу в довільній формі (як електронній, так і паперовій), шляхом відображення отриманих доходів.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Сервіс BookKeeper автоматично заповнює Книгу на підставі проведених операцій в онлайн-програмі, зокрема, отриманих оплат від покупців готівкою або безготівково, в тому числі в іноземній валюті.

Для формування Книги обліку доходів ФОП перейдіть в розділ Бухгалтерія (підменю Звіти) та оберіть назву Книга доходів ФОП. Звіт відображає отримані доходи та нараховані податки помісячно — для ФОП, які звітують щомісяця та сплачують в бюджет 2% ЄП. Для ФОП 1, 2 та 3 груп доходи відображаються щоквартально.

Книга обліку доходів ФОП в БукКіпер

Звіт можна сформувати за будь-який період. Автоматично визначається сума отриманого доходу та сума ЄП (поквартально для ФОП 3 групи та щомісячно для режиму спецоподаткування відповідно).

Нагадаємо, що податкова звітність в БукКіпер також заповнюється автоматично за умови проведення доходних операцій.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам